DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Feministki drwią z aborcji i uśmierconych dzieci nienarodzonych. Skandaliczny wpis

Feministki drwią z aborcji i uśmierconych dzieci nienarodzonych. Skandaliczny wpis
Zdjęcie ilustracyjne, Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Na facebookowym profilu „Dziewuchy Dziewuchom” opublikowano skandaliczny wpis, będący parafrazą wypowiedzi Ronalda Reagana na temat aborcji. „Nigdy nie słyszano, aby jakiś abortowany płód się skarżył” – czytamy na profilu feministycznej organizacji.

 

Wpis na facebookowym profilu „Dziewuchy Dziewuchom” odnosi się do znanej wypowiedzi prezydenta USA Ronalda Reagana, w której krytykował aborcję. „Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić” – brzmi wypowiedź byłego przywódcy Stanów Zjednoczonych. Feministki chcąc uderzyć w argumenty zwolenników prawa do życia sparafrazowali ją i obrócili w skandaliczny sposób.

 

„Wszyscy, którzy są za aborcją zdążyli się urodzić. To bardzo ciekawe, ale nigdy nie słyszano, aby jakiś abortowany płód się skarżył” – czytamy w internetowym wpisie. „Na każdy "argument" anti-choice jest adekwatna riposta. Rzecz jest prosta jak budowa cepa: byt jest, a niebytu nie ma” – tłumaczą feministki.

 

Skandaliczny wpis na Facebooku wywołał falę krytycznych komentarzy pod adresem lewicowej organizacji i autorek wpisu. Co ciekawe, jedna z internautek zareagowała przypominając historię Gianny Jessen, która przeżyła swoją aborcję. „Słyszano. Np Gianna Jessen. Jej się akurat udało przeżyć, warto posłuchać co ma do powiedzenia. Ale można też samemu lepiej wiedzieć kto by chciał żyć a kto nie; a jakie to pełne "miłości"!” – napisała Magdalena Białopiotrowicz.

 

„W ogóle trzeba mieć tupet, żeby coś takiego napisać albo w ogóle pomyśleć. "Nikt zamordowany się nie skarżył; bo nie miał jak!" - można być bardziej bezczelnym? Weźcie się opamiętajcie” – dodała internautka.

 

Z kolei Jagoda Cieślik zwraca uwagę na obłędną logikę feministek. „Przepraszam, ale są organizacje osób, które przeżyły nieudane aborcje i mają uszczerbku na zdrowiu. Więc to nie jest do końca prawda. Równie dobrze żadna ofiarą morderstwa nigdy się nie skarżyła” – napisała.

 

 

Źródło: Facebook

WMa


DATA: 2019-07-26 21:42
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@do Nikuś Noworodek też nie ma świadomości bytu. Czy zatem można zabić noworodka? @Mama Oglądałem film "Niemy krzyk". To, że płód tam się ruszał to znaczy, że miał bezwarunkowe odruchy. Tak samo oddziałuje pantofelek i ameba. Płód ma zbyt słabo rozwinięty układ nerwowy, aby czuć ból. Co nie znaczy, że można go od tak po prostu zabić. Jeżeli podam dorosłemu środek znieczulający i obetnę mu głowę, to przecież on bólu czuł nie będzie. Ale czy wtedy zabójstwo przestanie być zabójstwem? Logika tych feministek. "Rzecz jest prosta jak budowa cepa: byt jest, a niebytu nie ma? ? tłumaczą feministki. To skoro to coś to niebyt to czemu idą to coś usunąć w trakcie aborcji. Czy niebyt można usunąć?
ponad 1 rok temu / trooper
 
Ciągle rozmawiamy jedynie w kategoriach doczesnosci, a przecież katolicka ocena moralna tych zachowań jest jednoznaczna... Ekskomunika, a z chwilą śmierci potepienie... Tylko niewielu o tym mówi, gdyż nawet Boze miłosierdzie pozbawino sprawiedliwości..
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Czyj chleb one jedzą? Kolaborantki okupantów chcą zniszczyć przyszłość naszego społeczeństwa! Głupie, egoistyczne, bez zasad, wartości, bez przyszłości.
ponad 1 rok temu / bag
 
Skąd się takie "dziewuchy" w Polsce wzięły?
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Przeciesz to są dziewuchy myślą jak myślą nie ma się co dziwić
ponad 1 rok temu / Ulka
 
Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Życzę feministkom duchowego przebudzenia mając świadomość, że ten dzień będzie dla ich sumień równie bolesny jak bolesna jest śmierć dziecka uśmiercanego w łonie matki.
ponad 1 rok temu / Maria
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.