DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Feministka na portalu Tomasza Lisa… ma dość medialnej propagandy i boi się fali islamskich „najeźdźców”

Feministka na portalu Tomasza Lisa… ma dość medialnej propagandy i boi się fali islamskich „najeźdźców”
fot. DIMITRIS MICHALAKIS / REUTERS / FORUM

W portalu Tomasza Lisa znalazł się nietypowy artykuł – wymierzony ostro przeciwko medialnej poprawności politycznej w sprawie zalewu Europy przez islamistów. „Jestem lewakiem, feministką, antyklerykałem – tylko co to ma do rzeczy, w obliczu tej fali roszczeniowych najeźdźców, zalewających europejskie granice?” – pisze Dorota Majewska na łamach portalu natemat.pl.

 

Z jakiegoś powodu portal Tomasza Lisa zdecydował się na opublikowanie artykułu zawierającego ostrą krytykę poprawności politycznej w sprawie tzw. kryzysu migracyjnego. „Akurat ten temat wykracza poza tradycyjne, polskie podziały polityczne. Komuś się wydaje że tylko „prawicowe oszołomy” nie chcą przyjmować imigrantów? Otóż wyprowadzam was z błędu. Polscy ateiści, lewacy – również boją się jak ognia religii, która nie ewoluowała od tysiącleci” – uważa Dorota Majewska, przedstawiająca się jako „lewak, feministka i antyklerykał” na łamach natemat.pl.

 

„My również nie możemy już dłużej patrzeć spokojnie, na propagandowe filmiki TVP1 czy TVN, w których pokazuje się zamiast hord tchórzliwych, metroseksualnych młodzieniaszków – płaczące dzieci i ich mamusie” – pisze autorka felietonu. „Wojna, rozpacz, tacy oni biedni że stać ich było wydać kilka tysięcy euro, na ucieczkę z Syrii. Barka po drodze zatonęła, nie współczujesz? Ty bezduszny Polaku! Nie masz serca! Zupełnie jakby ktoś ich tam upychał na siłę. Nie chcesz się z muzułmańską ciemnotą religijną integrować? Zostaniesz okrzyknięty nazistą!” – dodaje.

 

Co ciekawe, redakcja dopuściła całkiem wyraźne skierowanie ostrza krytyki nie w mglisty „terroryzm”, ale w samo sedno problemu, czyli religię islamską. „Jeszcze trochę i niepoprawne politycznie będzie samo mówienie prawdy o ciemnej stronie Islamu!” – oburza się Majewska. „Nie tylko Polacy nie chcą u siebie muzułmanów. Nikt ich nie chce! Nie radzą sobie z tą kompletnie nieasymilującą się grupą ludzi, kraje wysoko rozwinięte jak Anglia czy Francja, a co dopiero biedna Polska?” – tłumaczy.

 

Autorka opisuje historię swojego wyjazdu do Wielkiej Brytanii, gdzie podejmuje prace fizyczne. „Nikt mnie tu nie przywitał z otwartymi ramionami, nikt nie rozpostarł czerwonego dywanu. Gdybym wydarła gębę że mi źle i jestem nieszczęśliwa, to zamiast benefitu wsadziliby mnie do czubków – i bardzo słusznie, tymczasem patrzę na zgraję agresorów, bez dokumentów tożsamości, którzy bezczelnie domagają się odpowiednio wysokiej zapomogi!” – wyznaje.

 

Emigrantka odwołała się do polskiego etosu patriotycznego w kontekście obecnej gwałtem narzucanej samobójczej polityki migracyjnej. „To ja zapytam skromnie – a co z autochtonami? Oni nie maja prawa do obrony swoich granic? Chyba właśnie o to walczyli nasi przodkowie? Ginęli za ojczyznę, aby zapewnić lepszą Polskę dla naszych dzieci i wnuków. A nie dla agresywnie nastawionych leni” – zauważa Dorota Majewska.

 

Pisze też o „zasymilowanych” muzułmanach w Wielkiej Brytanii czy Francji, którzy, wychowani w tych krajach, dokonywali zamachów terrorystycznych. „To byli bardzo dobrze wykształceni i zasymilowani muzułmanie. Nie jakaś tam analfabetyczna ciemnota. Zgodnie z dzisiejszą , sączącą się z polskich mediów propagandą, której szczytowym wręcz osiągnięciem był tekst pani Kingi Dunin o tym żeby Polki asymilowały się z imigrantami, wychodząc za nich za mąż – jeśli imigrant zgwałci cię kobieto, bo będziesz ubrana zbyt wyzywająco według jego standardów – to będzie integracja międzykulturowa!” – ironizuje autorka tekstu.

 

Wytyka również absurd, do którego prowadzi poprawność polityczna, krytykując przy tym tekst „ikony” polskiego feminizmu, Kingi Dunin. „Do czego już doszło. Polskie feministki – walczące o równe prawa płci, popierają skrajnie patriarchalne kultury, w których kobietę traktuje się gorzej niż psa przybłędę!”. „Czym zasłużył sobie polski obywatel żeby go tak poniżać? Jak można pisać tak prymitywne, głupie teksty?” – dodaje, komentując tekst Dunin.

 

Nietypowy dla linii ideologicznej medium Lisa tekst kończy się patriotyczną wręcz deklaracją. „Reasumując moi kochani: rozmawiam ze znajomi i większość z nich twierdzi że będzie wojna. Wojna kultur. Oby nie, bo nic straszniejszego nie mogłoby nas spotkać. Ale jeśli do tego dojdzie, ja będę bronic mojej ojczyzny. Co jak co, ale to Polacy potrafią. I tego tchórzliwych Syryjczyków mogą nauczyć”.

 

 

Źródło: natemat.pl

FO
DATA: 2015-09-29 18:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Od kilku lat czytam na fb teksty pani Doroty Majewskiej i zauważam, że ona od zawsze była przeciwko napływowi muzułmanów do Europy.
ponad 4 lata temu / Przemek
 
BRAWO!!!JEDYNA ZDROWOROZSADKOWA OPINIA!!!!TYLKO KTO O TYM USLYSZY?????A POLAY MOGA PROTESTOWAC!!!WLADZE UNIII MAJA TO GLEBOKO W D........!!!!!
ponad 4 lata temu / AQA111
 
"Człowiek staje się konserwatystą dzięki swego rodzaju "drugim narodzinom", przeżywa się je - jedni wcześniej, inni później - wówczas, kiedy zdajemy sobie sprawę, że żaden człowiek nie potrafi zrozumieć, uchwycić i opanować myślowo rzeczywistości jako całości. To przekonanie jednych nastraja melancholijnie, ale innym otwiera oczy na cudowność świata. Obu oszczędza trwonienia życia na utopie" [Armin Mohler]
ponad 4 lata temu / Tiberias
 
Być może spadła klikalność portalowi Liza (a idąchude lata...), więc starają się pomału wycofać rakiem ze stanowiska, któremu przeciwna jest przytłaczająca większość Polaków.
ponad 4 lata temu / mtyj
 
Ha ha ha - czyżby jeden leming nagle przystanął by przez chwilę pomyślec - "Zaraz, zaraz a dokąd my właściwie maszerujemy ???" Ale będzie widowisko jak następne na niego powpadają ...
ponad 4 lata temu / Sweet Dreams
 
artykuł p. Dunin to powienien przejść do księgi rekordów głupoty i myślę, że nic go już nigdy nie przebije.
ponad 4 lata temu / edek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.