Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Fatima i koronawirus. Czas pokuty i nawrócenia! [PRAWY PROSTY]


Odtwórz w YouTube
 

Gościem programu „Prawy Prosty” jest Sławomir Olejniczak, prezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Zaprasza Łukasz Karpiel.

Czytaj także:
DATA: 2020-06-04 11:08:00
AUTOR: SŁAWOMIR OLEJNICZAK, PREZES SKCH, W PRAWYM PROSTYM
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave Maria! W dzisiejszych czasach znajomość orędzia fatimskiego i jego wypełnianie jest gwarancją uniknięcia popadnięcia w błąd czy herezję. Jego treść to czysta prawda Ewangelii!
8 miesięcy temu / Ewcia
 
ZABÓJSTWA. Takie są owoce koronawirusowago KŁAMSTWA. \\ "Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był ZABÓJCĄ od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż KŁAMCĄ jest, i ojcem jego." Św. Jan, 8,44.
8 miesięcy temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.