DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Homopropaganda była wdrażana systematycznie już w roku 2004. Podaję przykład przykład mojej córki, która w pierwszej klasie jednego z najbardziej znanych w Małopolsce liceum ogólnokształcącego o profilu humanistycznym otrzymała pierwszego dnia nauki od wychowawcy broszurki nastawiające młodzież pozytywnie na to "nowoczesne" myślenie. Pomimo jej początkowego oburzenia po latach widzę jak bardzo skutecznie homopropaganda czyni spustoszenia w sposobie myślenia młodych ludzi. Lata pracy wychowawcy o wiadomych skłonnościach nie uczyniły z córki aktywistki ruchu LGBT ale zapewniły wyrozumiałość i poparcie dla tych biednych, prześladowanych ludzi i w efekcie systematyczne głosowanie na Biedronia. Śpijcie więc dalej. Przecież nic złego się nie dzieje. A do pierwszej damy z zarostem przyzwyczaicie się szybko.
4 dni temu / ojciec
 
A czy PAD to taki pewny. Przecież jego najważniejszy sojusznik wywiesił na swojej warszawskiej ambasadzie sztandar sodomitów. A i sam PAD zapraszał sodomitę do siebie.
4 dni temu / Ryś
 
ktoś tu ma nierówno pod sufitem? jeżeli ktoś twierdzi, że homopropaganda nie zyskała uznania to przepraszam bardzo co robi Trzaskowski na 2 miejscu i Hołownia na 3 ??? proponuje budzik nastawić bo śpimy Panowie samozadowoleni...
4 dni temu / ks.Bogdan
 
Widać że Polacy nie chcą promocji zboczeń. Takie należy uwzględnić, nie w konstytucji lecz w kodeksie karnym.
4 dni temu / Adam
 
Nie zgodzę się z tytułem,że Homopropaganda nie znalazła uznania w oczach Polaków - niestety znalazła. To poparcie jest w elektoracie pana Trzaskowskiego. Ten pan dla nich lepiej rokuje, jest bardziej pojemny ideowo. Można w takiej postawie rozmyć bardzo wiele spraw a przy tym "uspokoić" sumienie swoje, dziadków.
5 dni temu / nikt
 
@abc Nie jest tak dobrze, że tylko Biedronia można uważać za reprezentanta LGBT. Trzaskowski promuje to samo. A więc wynik jest wysoki. Widzę wokół siebie jakie są poglądy różnych osób. Utożsamiają się z tym szaleństwem np niektórzy rodzice w szkole mojej córki, a i ona sama jest atakowana w mediach społecznościowych, również przez swoje koleżanki i kolegów ze szkoły, za prawicowe poglądy. Agresja ze strony sympatyków LGBT jest bardzo duża. Podkreślam "sympatyków" - ponieważ oni sami nie są LGBT niektórzy deklarują, że są, ale wspierają tę, według nich, według tej propagandy, której ulegli i utożsamili się z nią, prześladowaną grupę. I sądzę, że oni głosowali na Trzaskowskiego. On wydaje im się zapewne tym nowoczesnym reprezentantem światowych trendów. I utożsamiając się z nim chcą leczyć swoje kompleksy, chcą być tymi nowoczesnych Polakami w przeciwieństwie do tych zacofanych tradycjonalistów, jak np ja, którym trzeba uświadamiać, że cofają się do średniowiecza
5 dni temu / Elżbieta
 
Jak czytam peany Pana B. nad lewica to mi sie tak samo przyjemnie robi jakbym czytala peany zlodzieja nad kradzieza - tez sie dazy do rownosci, sprawiedliwosci, itp..Bleee, bleeeeeeeeee
5 dni temu / Judyt
 
Czarzasty może pakować walizki, jako lider SLD. Miller zapewne otworzył szampana...
5 dni temu / Jan
 
Ten pan powinien zniknąć z życia politycznego Polski i to natychmiast tak jak Palikot i Petru!!!!!!!
5 dni temu / Wieś
 
sodomia i peeselonia od razu zracjonalizowały swoje głosy przyrzucając je na leaderów kierowanych przez ich polityków prowadzących!
5 dni temu / bęc
 
Sami "lewi" kandydaci, a oni o tym, że Polska jest skazana na prawicę... Ech...
5 dni temu / Tomek Primke
 
Takie jest po prostu rzeczywiste poparcie dla LGBT - mała krzykliwa grupka wyłącznie dzięki medialnemu pompowaniu nadęta do rzekomo wielkiego znaczenia.
5 dni temu / abc
 
Przecież Trzaskowski to to samo!
5 dni temu / Nadwarcie20
 
Nie pokazujcie tego Bydronia
5 dni temu / fore
 
Wstyd dla Polski, że kandyduje domowy bandyta, który pobił swoją matkę i uzyskuje choć jeden głos w tych wyborach.
5 dni temu / Obcy Astronom
 
Jak śmie zboczeniec, degenerat mówić o budowaniu Polski, o wartościach. Jakie wartości ma na myśli ten dla którego największą wartością jest sex faceta z facetem ?! To co jest dla każdego normalnego człowieka obrzydliwością i grzechami wołającycymi o pomstę do Boga, dla Biedronia są to wartości. Ludzie ! Skąd ten człowiek w ogóle ma takie poparcie w Polsce ?! To jakiś horror !
5 dni temu / Daro
 
2,9 poparcia dla tego Pana/Pani? to i tak za dużo.
5 dni temu / Mara
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.