DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Fatalny wynik Biedronia. Homopropaganda nie znalazła uznania w oczach Polaków

Fatalny wynik Biedronia. Homopropaganda nie znalazła uznania w oczach Polaków
Lukasz Dejnarowicz / FORUM

„Lewica nigdy nie miała łatwo, ale zawsze zwyciężamy wtedy, kiedy jesteśmy zjednoczeni” - powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników Robert Biedroń. Kandydat Lewicy otrzymał 2,9 proc. poparcia.

 

„To nasze marzenia i nadzieje sprawiły, że Lewica w tych wyborach wystawiła swojego kandydata. Nie uwierzyliśmy w to, że Polska jest skazana na prawicę. Wiemy, że mamy swoje wartości i swój program. Lewica nigdy nie miała łatwo, ale zawsze zwyciężamy wtedy, kiedy jesteśmy zjednoczeni. Chciałem podziękować tym, którzy uwierzyli, że inna polityka jest możliwa” - mówił Robert Biedroń tuż po ogłoszeniu wyników wyborów.

 

„Czasami się wygrywa, czasami się przegrywa, ale my jesteśmy w polityce po to, żeby w końcu coś się zmieniło” – dodał.

 

"Chciałbym zwrócić się do tego, kto na opozycji otrzyma najlepszy wynik (...) Z tego miejsca chciałbym zadeklarować, że jestem w stanie rozmawiać z każdym, kto chce budować Polskę demokratyczną, praworządną, Polskę, która chce być częścią Unii Europejskiej. Chciałbym budować Polskę, w której elektorat lewicy, w której marzą o takich wartościach jak równość, sprawiedliwość społeczna, zrównoważony rozwój, tolerancja, otwartość, którzy wiedzą, że te wartości są ważne i trzeba je bronić (…) jestem gotów do rozmów” - zakończył swoje przemówienie.

 

Źródło: tok.fm / Facebook.com / Robert Biedroń
PR


DATA: 2020-06-28 22:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Homopropaganda była wdrażana systematycznie już w roku 2004. Podaję przykład przykład mojej córki, która w pierwszej klasie jednego z najbardziej znanych w Małopolsce liceum ogólnokształcącego o profilu humanistycznym otrzymała pierwszego dnia nauki od wychowawcy broszurki nastawiające młodzież pozytywnie na to "nowoczesne" myślenie. Pomimo jej początkowego oburzenia po latach widzę jak bardzo skutecznie homopropaganda czyni spustoszenia w sposobie myślenia młodych ludzi. Lata pracy wychowawcy o wiadomych skłonnościach nie uczyniły z córki aktywistki ruchu LGBT ale zapewniły wyrozumiałość i poparcie dla tych biednych, prześladowanych ludzi i w efekcie systematyczne głosowanie na Biedronia. Śpijcie więc dalej. Przecież nic złego się nie dzieje. A do pierwszej damy z zarostem przyzwyczaicie się szybko.
2 miesiące temu / ojciec
 
A czy PAD to taki pewny. Przecież jego najważniejszy sojusznik wywiesił na swojej warszawskiej ambasadzie sztandar sodomitów. A i sam PAD zapraszał sodomitę do siebie.
2 miesiące temu / Ryś
 
ktoś tu ma nierówno pod sufitem? jeżeli ktoś twierdzi, że homopropaganda nie zyskała uznania to przepraszam bardzo co robi Trzaskowski na 2 miejscu i Hołownia na 3 ??? proponuje budzik nastawić bo śpimy Panowie samozadowoleni...
2 miesiące temu / ks.Bogdan
 
Widać że Polacy nie chcą promocji zboczeń. Takie należy uwzględnić, nie w konstytucji lecz w kodeksie karnym.
2 miesiące temu / Adam
 
Nie zgodzę się z tytułem,że Homopropaganda nie znalazła uznania w oczach Polaków - niestety znalazła. To poparcie jest w elektoracie pana Trzaskowskiego. Ten pan dla nich lepiej rokuje, jest bardziej pojemny ideowo. Można w takiej postawie rozmyć bardzo wiele spraw a przy tym "uspokoić" sumienie swoje, dziadków.
2 miesiące temu / nikt
 
@abc Nie jest tak dobrze, że tylko Biedronia można uważać za reprezentanta LGBT. Trzaskowski promuje to samo. A więc wynik jest wysoki. Widzę wokół siebie jakie są poglądy różnych osób. Utożsamiają się z tym szaleństwem np niektórzy rodzice w szkole mojej córki, a i ona sama jest atakowana w mediach społecznościowych, również przez swoje koleżanki i kolegów ze szkoły, za prawicowe poglądy. Agresja ze strony sympatyków LGBT jest bardzo duża. Podkreślam "sympatyków" - ponieważ oni sami nie są LGBT niektórzy deklarują, że są, ale wspierają tę, według nich, według tej propagandy, której ulegli i utożsamili się z nią, prześladowaną grupę. I sądzę, że oni głosowali na Trzaskowskiego. On wydaje im się zapewne tym nowoczesnym reprezentantem światowych trendów. I utożsamiając się z nim chcą leczyć swoje kompleksy, chcą być tymi nowoczesnych Polakami w przeciwieństwie do tych zacofanych tradycjonalistów, jak np ja, którym trzeba uświadamiać, że cofają się do średniowiecza
2 miesiące temu / Elżbieta
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.