Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

„Fanatyk” odpowiada księdzu Bonieckiemu || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Na program JAKA JEST PRAWDA? zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z Sławomirem Skibą, wiceprezesem Stowarzyszenia im. Księdza Piotra Skargi.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 11:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

"zdziwiony" - chrześcijańska miłość bliźniego wynika z miłości do Chrystusa i nie wyprzedza jej. W jaki sposób "puryfikujesz" dłonie po udzieleniu sobie Komunii Św.?
3 miesiące temu / Wojtek
 
[email protected] czy aby na pewno zrozumiałeś na czym polega ta akcja? Czy nieposłuszeństwem jest upominanie się o godne traktowanie Ciała Pańskiego? Forma zewnętrzna jest wyrazem postawy wewnętrznej, na którą ma bezpośrednie przełożenie właśnie to jak rozumiemy "treść".
3 miesiące temu / Margo
 
Teraz to dopiero jestem @ Zdziwiony!
3 miesiące temu / Jan
 
Apostoł św. Paweł pisał do Hebrajczyków 5,9 nt. Pana Jezusa "... stał się sprawcą zbawienia wiecznego dla wszystkich którzy Go słuchają" ostrzegał stanowczo odstępców, pisząc 6,4 .m.in: " Niemożliwe jest bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet skosztowali daru niebieskiego i stali się uczestnikami Duch Świętego, zakosztowali również wspaniałości słowa Bożego i mocy przyszłego wieku, a jednak odpadli - odnowić ku nawróceniu". Wniosek jest jeden, Pan Bóg nikogo na siłę wbrew jego woli nie będzie zbawiał.
3 miesiące temu / t
 
Mam tylko nadzieję podkreślam: TYLKO, że w przypadku ks. Bonieckiego jego ekscesy z ostatnich lat można złożyć na karb przypadłości dostojnego wieku. Mimo wszystko chcę wierzyć, że nie czyni tego z całkowitą świadomością. W przeciwnym razie ŹLE Z NIM!
3 miesiące temu / Jan
 
Rozumiem, że nawoływanie do nieposłuszeństwa Papieżowi i krytykowanie jego stanowiska w sprawie Komunii św. to przejaw troski o zbawienie dusz ludzkich. Brudne ręce to mały skrawek grzesznego ciała. Bluźnierczy język to znakomita większość naszych niegodnych uczynków. Wykażcie choć odrobinę miłości bliźniego, bo jak mówił sam Chrystus to równie ważne przykazanie jak miłość Boga. Pozwólcie ludziom przyjmować Ciało Chrystusa zgodnie z obowiązującymi uznanymi przez Kościół zasadami. Dla większości z nich to bardzo ważne wydarzenie, a Wasze akcje pokazują jak dla niektórych forma ważniejsza jest od treści. Pozostańcie z Bogiem.
3 miesiące temu / Zdziwiony
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.