DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Redaktorzy PCh24.pl ukarani po raz drugi!

Facebook zawiesił konta redaktorów PCh24.pl

Facebook zawiesił konta redaktorów PCh24.pl

 

To nie koniec walki Facebooka z PCh24.pl. Po wczorajszym zawieszeniu kont redaktorów naszego portalu, FB dziś zawiesił część uprawnień na naszych kontach. Utraciliśmy możliwość zamieszczania treści na naszym fanpage'u. Czemu winny jest nasz portal? Publikował krytyczne artykuły o homoseksualistach. Kolejny radykalny krok Facebook'a dotyczy tekstu, który ukazał się... ponad pół roku temu! Usunięty tekst znajdziesz tutaj.


Sprawa jest kuriozalna. Tekst, za który Facebook postanowił nas ukarać kolejny już raz w ciągu 24 godzin, został napisany na podstawie portalu TVP.info! Dotyczył on programu nauczania autorstwa Ministerstwa Zdrowia dla pielęgniarek i położnych. Traktuje on homoseksualizm jako zaburzenie i patologię obok takich dewiacji, jak ekshibicjonizm, sadyzm, masochizm, współżycie grupowe, gwałt i prostytucja.


Za opublikowanie tego artykułu redaktorzy naszego portalu utracili część uprawnień na swoich kontach Facebookowych. Nie mogą obsługiwać naszego fanpage'u. Facebook idzie na ostrą wymianę ciosów z naszym portalem. 


Zaraz po pierwszym, chwilowym zawieszeniu naszych kont przez opublikowanie artykułu "Homo - aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne", poinformowaliśmy naszych czytelników o tych działaniach m.in. na Facebooku. O sprawie napisały liczne portale prawicowe jak: wpolityce.pl, naszdziennik.pl, czy wiara.pl. Internetowy gigant postanowił jednak kontynuować swoją ofensywę. 


Pierwsze uderzenie


Tekst „Homo – aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne” informował o konferencji, którą zorganizowali homoseksualni aktywiści z organizacji Prideworks for LGBT Youth. Padły na niej stwierdzenia, że seksualność jest czymś „płynnym” a upodobania seksualne zmieniają się. Taka teza, padająca z ust tęczowych działaczy, była przełomowa, gdyż większość z nich propaguje przekonanie, iż orientacja jest genetycznie uwarunkowana, choć badania wskazują inaczej. „Oświecone” środowiska homoseksualne, tak często hołubiące naukę i tzw. światopogląd naukowy, tym razem okazały się impregnowane na wyniki dociekań naukowych. Nauka, rozum – tak ale tylko wtedy, gdy potwierdzają „słuszne i nowoczesne przekonania”, których strażnikami mianują się środowiska homoseksualne.


Takie treści okazały się niestrawne dla moderatorów Facebooka. Zablokowali tymczasowo nasze konta, stawiając nam wymóg weryfikacji. Wpis z artykułem „Homo – aktywiści…” został usunięty z fanpage’a PCh24.pl. Zdaniem moderatorów promowanie takich treści „narusza Oświadczenie dotyczące praw i obowiązków obowiązujących w serwisie Facebook”.


Oto link, do wspomnianego tekstu: http://www.pch24.pl/homo-aktywisci-przyznali--ze-upodobania-seksualne-sa-zmienne,10599,i.html


Moderatorzy, tworząc w swoim zespole swoistą Wszechfacebookową Komisję Nadzwyczajną do Walki z Kontrrewolucją (podobny organ w Związku Sowieckim określany był skrótem Czeka), nie sprawią, że uruchomimy w naszym zespole jakieś mechanizmy filtrujące wrzucanych przez nas treści. Nadal będziemy dbać o to, by prawda o postępach (i podstępach) lewackiej ideologii (w tym ofensywie homoseksualnej propagandy) trafiała do jak najszerszej grupy odbiorców. Nawet jeśli popularyzowanie prawdy o homo-rewolucji na stronach Facebooka jest sprzeczne z interesami jego właścicieli.


Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Facebook nie zawiesił profilu portalu PCh24.pl, na którym polecaliśmy nasz artykuł. Władze portalu społecznościowego zawiesiły pięć indywidualnych, prywatnych kont redaktorów PCh24.pl tylko z tego względu, że osoby te są moderatorami fanpage’a. Tak, jakby chciano nam powiedzieć – wiemy kim jesteście, wiemy gdzie pracujecie, jeśli nie zaczniecie myśleć tak, jak chcemy byście myśleli – na Facebooku może was po prostu nie być.


Dodatkowo warto zauważyć, że skoro zawieszono konta wszystkich redaktorów PCh24.pl – profil portalu na Facebooku również nie mógł działać. Sprytne, prawda?


 

PCh24.pl


DATA: 2013-01-08 12:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

a może to anonymous? Facebook się tak nie troszczy o użytkowników że ze względu bezpieczństwa blokują konto xDD
ponad 4 lata temu / hx
 
Cóż, nadchodzą ciężkie czasy globalnych koncernów ,w których interesie jest zbydlęcenie społeczeństwa. Niewątpliwie wrogiem religii pieniądza jest Kosciół Katolicki - nie można przecież służyć Panom dwom.
ponad 7 lat temu / Kamil
 
Facebook to portal ludzi nowoczesnych, żyjących przyszłością. Iluż to homoseksualistów Was skrzywdziło w życiu? Ja jestem w stanie podawać nazwiska osób "normalnych" według Was, którzy obrzydzili życie mnie i mojej rodzinie. I ani jednego, jak to Wy mówicie "pederasty\'. Dzielę ludzi tylko na dwa sposoby: dobry-zły, mądry-głupi.
ponad 7 lat temu / babcia
 
facebook to firma prywatna i mogą sobie wycinać/zostawiać to co im pasuje i na co mają ochotę. to chyba prawica uważa prawo własności za święte - nie podoba się, zlikwidujcie konto.
ponad 7 lat temu / def
 
Proponuję bojkot facebooka, który polegałby na: Stworzeniu guziczka, który przypomina facebook-owego lajka (można stworzyć kilka takich guziczków - napis "dont like facebook", albo "facebook bojkot"), oraz podlinkowanie tego guzika do strony, która opisuje to zdarzenie i zachęca do umieszczenia takiego guziczka na swojej stronie zamiast tego facebookowego. Pozdrawiam
ponad 7 lat temu / GrzesiekZ
 
Facebook i Pch24.pl? Nope.
ponad 7 lat temu / Tard
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.