DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2020 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Facebook ocenzurował wpis dotyczący księdza szkalowanego za krytykę LGBT i wzywający do modlitwy

Facebook ocenzurował wpis dotyczący księdza szkalowanego za krytykę LGBT i wzywający do modlitwy
www.facebook.com/bpgnp/

Monopolista na rynku mediów społecznościowych kolejny raz wykorzystał swoją pozycję do narzucania społeczeństwu własnych przekonań światopoglądowych. Tym razem na celowniku facebookowej cenzury znalazła się strona „Bramy piekielne Go nie przemogą”.


W piątek wieczorem informowaliśmy na portalu PCh24.pl o duchownym szkalowanym przez lewicę z powodu wypowiedzenia podczas katechezy kilku słów prawdy o ruchu LGBT i zjawisku transseksualizmu [ZOBACZ TEKST]. Wtedy też nasz artykuł pojawił się na stronie „Bramy piekielne Go nie przemogą”. Opis materiału zawierał wezwanie do modlitwy za duchownego pracującego w Krośnie.

 

Na działania czujnego aparatu Facebooka nie trzeba było długo czekać. Link do artykułów wraz z opisem wzywającym do modlitwy zostały usunięte w niedzielę. Z informacji otrzymanej od FB administracja strony „Bramy piekielne Go nie przemogą” dowiedziała się, że w ten sposób portal społecznościowy dba, aby „dyskusje były pełne szacunku”.


„Twoja strona naruszyła zasady Standardy społeczności Facebooka i zasady Naruszenia standardów i zasad mogą prowadzić do ograniczeń, takich jak cofnięcie publikacji strony, zmniejszenie jej dystrybucji itp. Więcej informacji: Standardy społeczności i Zasady dotyczące stron” – poinformował Facebook.

 


Źródło: PCh24 (własne)
MWł

 

 


DATA: 2019-09-15 17:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie chcę cenzury wpisów polemizujących z wpisami szatańskimi, zgubnymi dla człowieka. Nie ma równości między jedną i drugą cenzurą, bo nie ma równości między cenzurowaniem sojusznika a cenzurowaniem przeciwnika.
4 miesiące temu / @belfer
 
Do @@: Na PCh24 chcesz promocji wpisów szatańskich, zgubnych dla człowieka? Takie są najbardziej cenione na PejsZbuku. Albo ma się na celu dobro człowieka - wymagające, czasem trudne ale docelowo mu przydatne, rozwojowe, albo ceni się to co człowieka niszczy. Nie ma równości między jedną i drugą cenzurą.
4 miesiące temu / belfer
 
do [email protected], może warto skierować sprawę do sądu w tym UE o nielegalną cenzurę i o wyjawienie nazwisk cenzorów? Możliwe, że Usraelici będą się tłumaczyli działaniem oprogramowania, które jednak oni kontrolują, zainstalowali a może nawet stworzyli. Jeżeli to się potwierdzi, to droga otwarta do delegalizacji tej organizacji - twarzoksiążki - na terenie Rzeczypospolitej i UE.
4 miesiące temu / zielony
 
Kali cenzuruje wpisy - OK. Cenzurować wpisy Kalego - nie OK. Dopóki nie zrozumiecie zła Pseudowolnościowej Cenzorskiej Hipokryzji, nie liczcie na współczucie.
4 miesiące temu / @
 
@Racjonalozm, wiesz, że miliardy much dziennie pożywia się na krowich plackach? Smacznego, "racjonalosto".
4 miesiące temu / sp
 
@Europejczyk - widzisz, ty teraz tego nie rozumiesz, bo nadajemy na zupełnie różnych falach. Naszą, katolików rolą jest między innymi wskazać błądzącym właściwą drogę, a ja modlę się również za Ciebie /takie dusza-duszy/, bez względu na misję, z którą na ten zacny portal przybyłeś. Pan Bóg cały czas czyni cuda. Europejczyku - któż to wie ? - no, Pan Bóg wie.
4 miesiące temu / tak tylko
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.