DZIŚ JEST:   26   MAJA   2019 r.

VI Niedziela Wielkanocy
Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Facebook obojętny na lżenie świętości! Zdjęcie z profanacją figury Maryi „nie narusza standardów”

Facebook obojętny na lżenie świętości! Zdjęcie z profanacją figury Maryi „nie narusza standardów”
Fot. pixabay.com

Określenie homoseksualistów przy pomocy tradycyjnych w polszczyźnie słów, za którymi nie przepadają przedstawiciele subkultury LGBT, oznacza niemal pewne otrzymanie czasowej lub nawet trwałej blokady konta w serwisie Facebook. Co innego umieszczanie materiałów, na których widać profanowanie figurki Najświętszej Maryi Panny. Zgłoszenie zastrzeżeń do takich fotografii kolejny raz spotkało się z odpowiedzią, w której FB informuje, że ze zdjęciem „nie narusza standardów społeczności”.

 

Użytkownik innego serwisu – Twittera – Don krawatto (@damiankrawczyk8) opublikował na swoim koncie skreen z Facebooka. Widać na nim zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nadina Zuza Hrynenko oraz odpowiedź Facebooka na zastrzeżenia dotyczące fotografii.

 

Widzimy na nim figurę Najświętszej Maryi Panny położoną na fladze Związku Sowieckiego. Postać Bogurodzicy jest skrępowana sznurkiem, a przy szyi Matki Bożej widać przyłożony nóż. Zdjęcie opisano w niezwykle wulgarny i obrzydliwy sposób.

 

Jak informuje na Twitterze użytkownik Don krawatto, zgłosił do administracji Facebooka wpis i zdjęcie opublikowane przez użytkownika Nadina Zuza Hrynenko.

 

Serwis Marka Zuckerberga nie znalazł jednak w profanowaniu wizerunku Najświętszej Maryi Panny niczego zdrożnego. Don krawatto otrzymał odpowiedź, z której wynika, że zdjęcie „nie narusza standardów społeczności” Facebooka.

 


Źródło: Twitter / Facebook / prostozmostu.pl

MWł
 


DATA: 2017-08-30 17:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kolejny raz wzywam do zmiany języka. Nie ma żadnych gejów. Są sodomici. Jest to określenie biblijne.
ponad 1 rok temu / Mirrro
 
Brońmy naszej wiary. Szatan zaciska swe sidła a my mamy to tolerować? Nigdy!
ponad 1 rok temu / Teresa
 
nie korzystam z tego portalu, uważam go za szpiegowskie narzędzie inwigilacji i zbierania wiadomości o użytkownikach, tylko tak mogę wypowiedzieć sprzeciw przeciw temu portalowi, nie ma go dla mnie i taką idee przekazuję dla mego otoczenia
ponad 1 rok temu / Sylwester
 
znam ten pseudonim osoby pod nazwiskiem Nadina Zuza Hrynenko,byłam w grupie modlitewnej,,Maryja rozwiazująca węzły"i ta osoba oraz inne przejęły tę grupę i zaczęli wklejać obrzydlistwa na Św.J.P.II,Św.Teresę,Jezusa-zgłaszam wielokrotnie,gdyż była tam propagowana nienawiść,obrazanie uczuć religijnych i znanych osób-i nic,widocznie włascielowi o żydolewackich korzeniach to na rękę ze bluźnią na chrześcijaństwo-na szczęście prawdziwi administratorzy przenieśli grupę i są teraz czujni.zły nie spi ale nic nie pokona Boga ani Maryi.
ponad 1 rok temu / perełka
 
ciekawe jak by zamiast NMP było zdjęcie matki Zuckerberga czy to samo by napisali? bo ja wątpię
ponad 1 rok temu / dd
 
Nie korzystam z fejs-zbuka już od kilku miesięcy. Big brawer nie musi inwigilować naszej prywatności - na FB sami bezmyślnie "podajemy się na patelni" z informacjami o naszym życiu, poglądach, zainteresowaniach itp., itd...
ponad 1 rok temu / irtur
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "54174"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.