DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skandal na portalu społecznościowym!

Facebook cenzuruje modlitwę różańcową

Facebook cenzuruje modlitwę różańcową

Modlitwa wynagradzająca Bogu grzech sodomii „łamie” regulamin Facebooka. Administracja serwisu usunęła informację o publicznym różańcu mającym odbyć się w piątek w Warszawie.


Z inicjatywy Krucjaty Młodych i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej w piątek 1 czerwca, w przeddzień demoralizującej parady pederastów, odbędzie się publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii. Modlitwa, zwłaszcza różańcowa, jest potężną bronią, znienawidzoną przez szatana oraz wszystkich tych, którzy promują zboczenia i dewiacje. Środowiska lewicowe i homoseksualne przypuściły atak momentalnie po upublicznieniu miejsca i daty publicznej modlitwy ekspiacyjnej na Facebooku. W kilka godzin, w środku nocy, strona wydarzenia została zasypana kilkuset komentarzami, zawierającymi bluźnierstwa i wyzwiska. Reakcją moderatorów Facebooka na to skandaliczne zachowanie było... całkowite usunięcie wydarzenia! Ponadto administratorzy profilu Krucjaty Młodych dostali ostrzeżenie o możliwości zablokowania ich prywatnych kont, gdy „łamanie regulaminu” (czyt. umieszczanie informacji o modlitwie) powtórzy się.

 

To nie pierwszy przykład pro-homoseksualnej cenzury na tym portalu społecznościowym. Identyczna sytuacja wydarzyła się rok temu. Informacja o publicznym różańcu zorganizowanym przez Krucjatę została skasowana, a Facebook zaliczył ją do grupy tekstów, które „namawiają do nienawiści, mogą zastraszać lub zawierają elementy nieprzyzwoite”. W 2010 roku Facebook rozpoczął współpracę z organizacjami homoseksualnymi, która to współpraca ma na celu likwidowanie z serwisu „obraźliwych” dla pederastów wypowiedzi. Dzięki temu użytkownicy mogą oznaczać do usunięcia strony lub pojedyncze posty jako „mowę nienawiści” atakującą osoby ze względu na płeć bądź orientację seksualną.


Publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii odbędzie się w piątek 1 czerwca o godzinie 18:00 w Warszawie. Miejscem modlitwy będzie plac przed kościołem ss. Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 34 (obok pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego).

 

 

Marcin Musiał


DATA: 2012-06-04 02:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nazywanie homoseksualistół pederastami jest jak nazywanie ludzi wierzących moherowymi beretami. Być może dlatego łatek usunięto? Ja jestem przeciwnikiem cenzury, ale jestem też przeciwnikiem obrażania kogokolwiek.
ponad 6 lat temu / Borys
 
Janino, bo potępienie dotyczy (jak może zauważyłaś) tej części, która nie żałuje, a wręcz zachwala pederastyczny, bezbożny tryb życia. Dla gejów, którzy chcą się nawrócić, jest specjalnie prowadzone duszpasterstwo. Dopóki ktoś sam nie usuwa się z Kościoła, dopóty Kościół nie chce potępienia tej osoby. Tyle w temacie.
ponad 6 lat temu / Nocturno19
 
Tak sobie pomyślałam, że skoro homoseksualizm to choroba, którą leczy się psychiatrycznie, to może warto prosić ludzi, którzy walczą z homoseksualizmem w sobie, o modlitwę. No w końcu skoro chorują to cierpią jak każdy chory. Czytałam tu różne wypowiedzi, wszystkie są utrzymane w tonie potępienia, grożą piekłem, ogniem i siarką, karami bożymi. Jestem przekonana, że wielu z tych ludzi wykazuje olbrzymi heroizm i odwagę stając do walki z samym sobą, aby żyć w zgodzie z Bogiem. Dziwi mnie też, że nie ma jakiejś akcji, która zachęcałaby homoseksualistów do powrotu do Kościoła, która uświadomiłaby im, że dla nich również jest miejsce w Owczarni. Ostatnio nawet zastanawiałam się ilu gejów i ile lesbijek może stać razem ze mną w kościele na Mszy św. Ilu z nich podałam rękę na znak pokoju, ilu z nich walczy samotnie i modli się za mnie a ja nawet o tym nie wiem. Zwykle prosimy chorych aby ofiarowali swoje cierpienie w naszych intencjach, może warto poprosić o to osoby homoseksualne.
ponad 6 lat temu / Janina
 
nie mam konta na facebooku i mieć nie chcę. Różaniec jest potężna pomocą w życiu
ponad 6 lat temu / maria
 
Nie mam konta na tym pederastycznym portalu i mieć będę....
ponad 6 lat temu / bibi
 
Popieram opinię :"Olać Facebooka. Niech zboczeńcy zostaną tam sami ze sobą" to mi sie podoba nic dodać nic ująć. Nie mam i niemiałam konta na FB.
ponad 6 lat temu / maki
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.