DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Ewa Kopacz walczy z "nietolerancją" i "nacjonalizmem" Polaków! Na razie pędzlem

Ewa Kopacz walczy z "nietolerancją" i "nacjonalizmem" Polaków! Na razie pędzlem
fot. Mariam Zubrzycki / Forum

Premier Ewa Kopacz, najwyraźniej zmartwiona wynikami sondażów, wzięła udział w akcji Hejt - Stop. Zamalowała „nienawistny” napis a następnie orzekła, że stworzy wspólny front przeciwko „nietolerancji i nacjonalizmowi”!

 

- Dzisiaj powinniśmy walczyć o to, by wykorzenić z serc tych, którzy te napisy umieszczają - nienawiść. Czy nam się to uda? Pewnie tak, jeśli nowoczesne polskie społeczeństwo zrozumie, że nowoczesny polski patriotyzm, ten , którego jestem wielka zwolenniczką, że jest w nim miejsce dla tolerancji i na szacunek dla odmienności – stwierdziła Ewa Kopacz.

 

- Chyba jest już pora, żeby stworzyć jeden wspólny front przeciwko tym, którzy te napisy umieszczają, powiedzieć stop nietolerancji i nacjonalizmowi – dodała premier.

 

Równocześnie Kopacz stwierdziła, że graffiti to dzieło „zwykłych chuliganów”. Ale, co o wiele ważniejsze, ci chuliganie mają korzystać z atmosfery, „którą tworzą politycy”!

 

Ewa Kopacz chce Polski, ale „tolerancyjnej” i „przyjaznej”. Trudno nie odnieść wrażenia, że chciałaby Polski, która decyzję o zadekretowanym przez Unię przyjmowaniu imigrantów wmiatałaby z radością.

 

Źródło: wpolityce.pl

mat 

 

 


DATA: 2015-09-26 14:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Patriotyzm to NIE Nacjonalizm! Jestem patriotą i nie przeszkadzają mi ludzie z innych krajów dopóki szanują panujące w Polsce tradycje i zwyczaje, pracują tutaj i płacą podatki na nasz kraj. Nacjonalista będzie piętnować przyjezdnych "bo nie są stąd" ale NIE MUSI szanować swojego kraju, panujących tu tradycji czy zwyczajów. Tak, podpisuję się własnym imieniem i nazwiskiem bo jestem Polakiem, dumnym patriotą i nie mam zamiaru się z tym kryć!
ponad 4 lata temu / Adam Link
 
Trzeba powołać wspólny front nacjonalistyczny do pisania "nienawistnych" haseł na murach...
ponad 4 lata temu / der
 
Najlepiej wszystkim odmiennie myślącym niż elita rządząca zamknąć gęby i będzie spokój. Czyż nie o to chodzi rządzącym.
ponad 4 lata temu / Denis
 
Skandalem i wstydem jest, że taka prostaczka jest w Polsce premierem. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy się z nią męczyć, podobnie jak to było z Komorowskim. Uczepili się władzy jak rzepy psiego ogona.Trzeba ich popędzić by nie narobili jeszcze więcej szkód.
ponad 4 lata temu / DNA
 
A jakoś przeciwko Grossom , Hartmanom, Szczukom, Środom, Michnikom, Palikotom, funkcjonariuszom Otwartej Rzeczpospolitej itd. itp nie zaprotestowała ?!
ponad 4 lata temu / zniesmaczona
 
Kiedyś, gdy opowiedziałem mojej cioci - zakonnicy, o mobbingu w moim zakładzie pracy otworzyła mi oczy na miłosierdzie mówiąc by pomodlić się za ludzi czyniących zło. I wtedy zrozumiałem, że za takie osoby jak Kopacz należy się pomodlić w intencji, by jak najszybciej utraciły stanowisko, trafiły do więzienia i tu - na na tej ziemi - były w stanie odpokutować grzechy i zbawić swoją duszę.
ponad 4 lata temu / szczurek
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.