DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Eurosceptyczna Alternatywa dla Niemiec rusza z kampanią

Eurosceptyczna Alternatywa dla Niemiec rusza z kampanią

Wystartowała kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego Alternatywy (AfD) dla Niemiec. Partia wystąpi przeciwko unijnemu federalizmowi i w obronie niemieckiej suwerenności.

 

Kampania ruszyła oficjalnie 25 stycznia. To wtedy odbył się kongres Alternatywy dla Niemiec. Zgromadził 300 delegatów, którzy podjęli decyzję o kształcie list wyborczych.

 

- Możemy wygrać tylko wtedy gdy będziemy razem – mobilizował partię lider AfD, Bernard Lucke. Kampanię AfD porównał do biblijnej walki Dawida z Goliatem.

 

Lucke podkreślił też, że Niemcy muszą być krajem suwerennym, bo – podkreślił – „Unia Europejska to nie Stany Zjednoczone Europy”.

 

Choć AfD nie udało się dostać do Bundestagu, to jednak partia stopniowo zyskuje sympatię Niemców. Sondaże dają partii nawet 7 proc. poparcie.

 

 

Źródło: korwin-mikke.pl

ged


DATA: 2014-01-27 14:47
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ci mają szansę, jak Front Narodowy we Francji; ale oni głupot nie gadają, umieją dobierać słowa, czasami bardzo ostre i dosadne, ale jak temat jest kontrowersyjny, to umieją gryźć się w język, a nieroztropnych gęgaczy usuwają w cień (tak zrobili z osobą, która przyrównała ich ministrę do małpy - choć celnie); u nas niestety pan Janusz Korwin-Mikke jak coś walnie to ... - szkoda gadać; ile jeszcze razy ten Pan "spapra" temat; czy do jasnej cho.. nie umie dawać innych, równie celnych, ale do przyjęcia dla ludu pracującego miast i wsi, który to głosuje przy wyborach, przykładów; uważam, że najpierw trzeba zdobyć władzę, czasami za cenę pewnych ustępstw, a dopiero mając możliwości większe, pokazywać i zmieniać świat, w tym Polskę, na lepsze; niestety zanosi się na powtórkę z rozrywki; oby Polacy w końcu otworzyli oczy na rzeczywistość, która nas otacza i, mimo potknięć "niektórych", w końcu zagłosowali masowo za normalnością - RN, KNP, a nie za PO, SLD, PiS, PSL czy TR;
ponad 6 lat temu / jaro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.