Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2018 r.

Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

Europejski nakaz aresztowania Stefana Michnika. Wreszcie! [VIDEO]


Wojskowy Sąd Garnizonowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania wobec Stefana Michnika - byłego sędziego Wojskowego Sądu Rejonowego. Czy świętująca niepodległość Polska zechce upomnieć się o sprawiedliwość i choć w części zrekompensuje cierpienia ofiar komunistycznych represji?


DATA: 2018-11-09 15:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Co zrobiły przez 25 lat rządy 3. żyjących jeszcze b. Prezydentów Polski i Oni by wyjaśnić te sprawy i osądzić za zbrodnie winnych?
6 dni temu / Mateusz
 
Polska powinna ścigać zbrodniarzy i osądzić o zbrodnie popełnione.
6 dni temu / Wiesenthal
 
"Adam Michnik powinien odczuwać lekki niepokój bo może tym razem uda się go do Polski przewieźć" 0,55 sekunda, bardzo komiczna freudowska pomyłka...
6 dni temu / cichy namiętny czytelnik i oglądacz
 
Bardzo dobra redakcyjna praca! Oby więcej takich filmów!
6 dni temu / Czytelnik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 80 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.