DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


TAK CZY SIAK NARRACJA OWEJ BRUKSELI SPRZYJA PISOWSKIEJ WLADZY / kto wie czy tego nie uzgadniaja tajnie/PIS niby atakowany ma tlumaczenie przed wyborcami ze nic nie robi nic nie moze i jest bez zmian po staremu a nawet lepiej bo wprowadza tylnymi drzwiami to co masoneria chce i ma poparcie kosciola katolikow cigle oczekujacych spelnienia zlotych ptriotycznych bozych zapewnien i owi masoni sa juz w blogiej euforii obalenia BOGA w Polsce / napawaja sie bezkarnymi strasznymi profanacjami na tej ziemi slowianskiej i milczeniem Polakow /
1 miesiąc temu / zbigniew
 
@Ewa @DNA A Kto to powiedział: OD UNII LUBELSKIEJ DO UNII EUROPEJSKIEJ?
1 miesiąc temu / Ryś
 
UE spadkobiercą systemów totalitarnych opartych na kłamstwie.
1 miesiąc temu / DNA
 
"Cieszę się, że prezydencja niemiecka umieściła w swoim porządku obrad punkt dotyczący praworządności w Polsce" Toż to zgroza, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Ludzie, w których płynie krew ludzi, którzy mordowali naszych dziadów i zrabowali, zniszczyli naszą Ojczyznę, w dodatku - nie chcą nam płacić reparacji bo niby bierut sie miał ich zrzec mają nas teraz czegokolwiek uczyć??? Ludzie, ocknijcie się, przejrzyjcie na oczy! Toż to zgroza!
1 miesiąc temu / Ewa
 
Jak czytam o dewiantach i Hiszpanii, to przypominam sobie takich starych dziadków 70+, których spotkałem tam poklepujących się publicznie po sempiternach i ślących sobie całusy w hotelowej stołówce jednej z dużej sieci hotelowych. Co się zobaczyło, tego się nie od-zobaczy. Jedni politycy mają obsesje na punkcie genitaliów a inni - to już chyba z racji starczego wieku - kotów i norek. Dlaczego nie zasługujemy, by żyć w normalnym kraju?
1 miesiąc temu / M
 
Komu jest przydatna ta instytucja, tym którzy tam siedzą za godne wynagrodzenie z naszych podatków? Dla podkreślenia i zasadności swojego tam stanowiska ......to robią? Przecież do tego zachowania nie potrzebny nawet dyplom szkoły średniej?
1 miesiąc temu / Igor
 
no, jak niemcy zdabają o praworządność to Auschwitz uruchomią znowu?
1 miesiąc temu / ela
 
Wystąpić z tego parszywego, zgniłego układu mafijnego!!!!
1 miesiąc temu / AntyLewak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.