DZIŚ JEST:   17   LUTY   2020 r.

Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Europa Zachodnia popełnia rytualne samobójstwo! – poseł Kukiz’15 apeluje o zmianę polityki migracyjnej

Europa Zachodnia popełnia rytualne samobójstwo! – poseł Kukiz’15 apeluje o zmianę polityki migracyjnej
fot. Tomasz Adamowicz/FORUM

W sytuacji, gdy każdego dnia do Europy Zachodniej przybywają setki, a nawet tysiące imigrantów, kraje „starej Unii” nie potrafią przerwać groźnego trendu, a rząd Rzeczpospolitej ma nieczytelne zdanie w sprawie, głos postanowił zabrać poseł Robert Winnicki z klubu Kukiz’15. Narodowiec przestrzegł przed kontynuowaniem zgubnej polityki oraz zapowiedział na sobotę antyimigranckie manifestacje w całym kraju.

 

Europa Zachodnia jest na skraju wytrzymałości i większej liczby imigrantów nie jest w stanie przyjąć bez całkowitej destabilizacji i dekonstrukcji dotychczasowego ładu społecznego, etnicznego i politycznego. Miejsc dla przybyszów brakuje nie tylko w ośrodkach i schroniskach, ale i na salach gimnastycznych. Władze Niemiec zmuszone są wynajmować dla nich miejsca w hotelach. Uwagę na problem zwrócił lider Ruchu Narodowego.

 

- Co jeszcze po tym otwarciu się na milion najeźdźców w ubiegłym roku można zrobić? Można dać im hotele, można dać się zgwałcić, można dać się zamordować. Tak giną narody i cywilizacje. To właśnie robi dziś Europa Zachodnia, popełnia rytualne samobójstwo – powiedział na konferencji prasowej Robert Winnicki.

 

Polityk wypowiadał się w sprawie destabilizacji Europy przez rzesze „uchodźców”. W jego ocenie przybysze stanowią realnie zagrożenie dla Starego Kontynentu.

 

- Trzy dni przed zamachami w Paryżu mówiłem, że państwa Europy Zachodniej spłyną krwią. Teraz mówię, że za 15 lat będziemy przyjmowali w Polsce uchodźców, którymi będą rdzenni Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy, którzy będą uciekali przed skalą rzezi w ich ojczyznach – ostrzegł poseł klubu Kukiz’15.

 

- W łączności z kilkudziesięcioma, a być może kilkuset miastami w całej Europie, organizujemy marsze antymigranckie. Będziemy wołać: „opamiętaj się Europo”, „Niemcy, opamiętajcie się” – stwierdził parlamentarzysta-narodowiec, zapowiadając na sobotę manifestacje przeciw zgubnej dla Europy polityce.

 Źródło: polskatimes.pl

MWł


 


DATA: 2016-02-04 08:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No to chyba bardzo dobrze - upadek Niemiec oznacza czas dla Polski. Byle tylko PiS nie pozwolił nas również zainfekować.
ponad 4 lata temu / abc
 
Za 15 lat Europa zachodnia będzie wyglądać jak strefa wojny.
ponad 4 lata temu / Mr. ??
 
za 15 lat ?. A może za 15 miesięcy.
ponad 4 lata temu / jac
 
@wmo A z czego chcesz ich później utrzymywać? Polsce imigranci nie grożą, bo w Polsce jest bieda i nie ma takiego socjalu. Sprowadzeni do Polski imigranci zaraz uciekają do Niemiec, ale że Niemcy nie pomieszczą ich w nieskończoną ilość, to potem może przyjdzie czas na Polskę.
ponad 4 lata temu / trooper
 
Głodne i bezdomne kobiety, dzieci oraz starców należy przyjmować w miarę posiadanych możliwości, aby im pomóc, a potem zintegrować. W razie odmowy odsyłać. Zdrowych mężczyzn nie wpuszczać, budując ogrodzenie i strzegąc go, jak Węgrzy.
ponad 4 lata temu / wmo
 
Coraz bardziej mi się te kukizy podobają!
ponad 4 lata temu / stasiu
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.