DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Eurokrata Schulz kokietuje światowe homolobby: wprowadzę w Niemczech homomałżeństwa

Eurokrata Schulz kokietuje światowe homolobby: wprowadzę w Niemczech homomałżeństwa
#NIEMCY    #ANGELA MERKEL    #HOMOMAŁŻEŃSTWA    #CDU    #LGBT    #MARTIN SCHULZ    #SPD    #SCHULZ

To już pewne: jeżeli w nadchodzących wyborach do Bundestagu zwycięży SPD i kanclerzem obrany zostanie były szef PE, Martin Schulz, w Niemczech wprowadzone zostaną tzw. homomałżeństwa.


Socjaldemokratyczna Partia Niemiec od dłuższego czasu zabiega u Angeli Merkel o wprowadzenie w RFN „małżeństw” homoseksualnych. Bezskutecznie – dla CDU/CSU kwestia utrzymania obecnego prawodawstwa uznającego małżeństwo za związek wyłącznie mężczyzny i kobiety nie podlega dyskusji. Są wprawdzie w chadecji grupy, które akceptują tu postulaty LGBT, ale partyjna góra z Merkel na czele odcina się od propozycji lewicy, chcąc zachować bardziej centrowy profil.


Teraz Martin Schulz, szef SPD  i kandydat tej partii na kanclerza, zadeklarował zdecydowaną wolę zmiany obecnego stanu rzeczy. Przemawiając w sobotę w Duisburgu na zjeździe partyjnym Schulz powiedział, że jako kanclerz wprowadzi „małżeństwo dla wszystkich”, bo – jak argumentował – fundamentalną rzeczą jest dla niego szacunek dla drugiego człowieka. Polityk stwierdził, że należy akceptować innych takimi, jakimi są i pozwalać im na prowadzenie życia zgodne z ich potrzebami oraz przynależnymi prawami. To zakłada także legalizację zawierania małżeństw, z kim się chce.


Przeciwko wprowadzeniu tzw. homomałżeństw występują aktywnie niemieccy biskupi, podkreślając w publicznych oświadczeniach, że w związku z prokreacyjną i służebną wobec całego społeczeństwa funkcją małżeństwa mężczyzny i kobiety nie można zrównywać go ze związkiem osób tej samej płci.


W związki partnerskie homoseksualiści mogą wchodzić w Niemczech od 2001 roku, co zagwarantował im rząd Gehrarda Schrödera (SPD). Nie przysługuje im jednak prawo do adopcji dzieci ani identyczne z małżeństwami ulgi podatkowe, co w ocenie lewicy jest dyskryminacją na tle orientacji seksualnej i wymaga zmiany.


Nie należy się jednak spodziewać, by Schulzowi było dane zrealizować swoje wypowiedzi. Według ostatnich sondaży kanclerz Angela Merkel cieszy się najwyższym od dwóch lat poparciem społeczeństwa. Aż 64 proc. badanych wyraża zadowolenie z jej rządów. Sama koalicja CDU/CSU ma według ostatnich ankiet kilkanaście punktów procentowych przewagi nad SPD. Jeżeli taki stan rzeczy utrzyma się do wyborów, rządy pozostaną w rękach Merkel.Źródła: katholisch.de, pch24.pl

Pach
DATA: 2017-06-13 13:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@rem. Czym innym są spektakle pseudoartystów którzy mogą powiedzieć: "to tylko taka przenośnia", a czym innym realne propozycje zmiany prawa. Nie natknąłem się jeszcze na konsekwentnego lewaka, tzn. takiego który by na serio popierał pogląd "małżeństwo dla absolutnie wszystkich". Zwolennicy równości zawsze jakąś grupę "wykluczają".
ponad 1 rok temu / r
 
@r: Nie są przeciwko. Ponoć Janda wystawia w swoim burdelteatrze "sztukę" o trójkącie małżeńskim z kozą.
ponad 1 rok temu / rem
 
@agricola: metodyczni to są ich top-guru. Natomiast "szeregowi" lewacy to bezmyślniaki, gdyż nie potrafią sensownie uzasadnić dlaczego popierają związki homo, a jednocześnie są przeciwko innym związkom, które wymieniłem wcześniej.
ponad 1 rok temu / r
 
@f Lewacy nie są bezmyślni, oni są metodyczni, przyjdzie pora i na zoofilów, nawet muslimce będą za.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Jeśli "małżeństwo dla wszystkich", to czemu nie dla poligamistów, kazirodców, pedofilów, zoofilów? Kolejny przykład bezmyślności lewaków.
ponad 1 rok temu / r
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.