DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Eurokrata Juncker ma sposób na muzułmańskich terrorystów: jeszcze więcej integracji

Eurokrata Juncker ma sposób na muzułmańskich terrorystów: jeszcze więcej integracji
Fot. Wiktor Dabkowski

Podczas konferencji prasowej, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker wezwał Radę UE do przyjęcia propozycji KE ws. ochrony granic zewnętrznych Unii Europejskiej. W praktyce jednak ma to oznaczać jeszcze mocniejszą integrację, stworzenie dodatkowej struktury - unii bezpieczeństwa oraz utrzymanie zakazu posiadania broni przez cywilów. Junkcer nie łączy również zamachów terrorystycznych z zalewem imigrantów na Europę.


- UE potrzebuje unii ds. bezpieczeństwa na dodatek do unii gospodarczej i walutowej, fiskalnej, energetycznej, rynków kapitałowych. Zawiera ona ostrzejsze i bardziej jasne reguły dotyczące kontroli oraz nabywania broni palnej w UE, obok ogólnego zakazu posiadania przez cywili broni pól-automatycznej – powiedział Juncker.


Wygląda na to, że do eurokratów nic nie dociera, a koncepcja przyjmowania nielegalnych imigrantów stała się ideologią i jedyną obowiązującą wykładnią. Wg Junkcera najlepszym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego oraz terrorystycznego, będzie tworzenie dodatkowych struktur ponadpaństwowych, zarządzanych centralnie z Brukseli - miasta, które nie jest na tyle przezorne, aby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców oraz turystów.


Prezydent Turcji Tayyip Erdogan powiedział podczas konferencji prasowej, że władze tureckie przekazywały stronie belgijskiej informacje na temat potencjalnego zagrożenia ze strony Brahima Bakraoui, który dokonał zamachu w Brukseli. Natomiast izraelski dziennik „Haaretz” poinformował, że część europejski służb specjalnych posiadała także informacje o możliwych zamacha na terenie Brukseli. Niestety, stosowne władze nie podjęły żadnych decyzji mających na celu uniemożliwienie przeprowadzenia zamachów.


CZYTAJ WIĘCEJ: Bruksela zignorowała ostrzeżenia w sprawie jednego z zamachowców?


Junkcer podczas konferencji prasowej przyznał również, że jeśli państwa członkowskie stosowałyby się do zaleceń Komisji Europejskiej, wówczas prawdopodobnie nie doszłoby do zamachów.


 


Źródło: wPolityce.pl, politico.eu

POzDATA: 2016-03-24 15:12
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W tej kwestii zachodnich polityków i rządów nie słuchamy :-)
ponad 4 lata temu / kk
 
Ludzie!!! Kiedy kolejne Eurowybory !!! Przecież tę polityczną BANDĘ IDIOTÓW trzeba jak najszybciej pogonić !!! Żeby tylko Europie udało się to przed jakkąś masowa masakrą europejczyków ( dzisiaj podano że chcieli najezdzcy chcieli wysadzić elektrownie atomową w Belgii)! Ci politycy ze swoją ignorancją i brakiem poczucia rzeczywistości naprawdę doprowadzą o ile juz nie doprowadzili do sytuacji bez wyjścia w której kwestia kolejnych masowych zamachów na europejczykach i w całej Europie jest tylko kwestią czasu.Dlaczego ci ludzie jeszcze rzadzą Europą!!! Dlaczego jeszcze Europa nie powiedziała im DOŚĆ TEGO!!!
ponad 4 lata temu / CzyEuropaZdążyPrzedŚmiercią?!
 
Ten Junker i reszta czerwonej hołoty z EuroKołchozu,kwalifikują się tylko do leczenia psychiatrycznego.
ponad 4 lata temu / hcot
 
No i jak to ma się skończyć? Na jeszcze więcej zamachów EURO-matoły odpowiedzą... jeszcze większą integracją. Brawo! Proszę wybaczyć ten sarkazm, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jak obronić się przed takimi EURO - osobnikami i islamskimi zamachowcami jednocześnie?
ponad 4 lata temu / wmo
 
Co za miazga gość
ponad 4 lata temu / Liczi
 
Do Żelibur. Widzisz wszyscy ludzie by tego chcieli w 100 % Ale nie idzie. Oni mają jasny cel który widzi każdy zdrowo myślący Polak. Tym celem jest wywołanie wojny w Europie. A potem wprowadzenie nowych rządów. Tylko jest jeden problem, coraz więcej beżowych się radykalizuje. Mało tego mają unijne paszporty. Resztę już sobie sam dopowiesz. A nasza Polska musi się oprzeć tej nawale. Dlatego widzisz jak próbują, jak stado wilków, rozerwać na strzępy nasz DOM. POLSKĘ! Bez naszego domu jesteśmy zgubieni. Więc chrońmy ten nasz DOM-POLSKĘ !!!!
ponad 4 lata temu / Predator
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.