DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Eurokraci poparli postulaty homolobby. „Trwa największa bitwa o rodzinę w historii”

Eurokraci poparli postulaty homolobby. „Trwa największa bitwa o rodzinę w historii”
fot.Image: © Future-Image/ZUMA Wire

Wobec poważnych zagrożeń, przed którymi stoi Unia, jedyną odpowiedzią jest zmuszanie krajów członkowskich do przeprowadzania homopropagandy, realizacji postulatów równościowych i aborcja – zauważa przewodniczący rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO-Prawo do Życia Jacek Kotula.

 

Parlament Europejski wezwał państwa członkowskie Unii Europejskiej do większych starań o równouprawnienie kobiet i osób LGBT. Uznano także aborcję za prawo człowieka, które należy promować. Od kilku dni w lewicowych mediach trwa połajanka skierowana przeciwko polskim eurodeputowanym, którzy nie poparli rezolucji Parlamentu Europejskiego lub wstrzymali się od głosowania. Sprawę nagłośniła „organizacja pozarządowa, działająca na rzecz wprowadzenia równości małżeńskiej w Polsce. Naszym celem jest umożliwienie zawierania małżeństw wszystkim osobom bez względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową” – Miłość Nie Wyklucza.

 

„Nie dziwi (choć bardzo smuci) fakt, że przeciwko opowiedzieli się wszyscy obecni eurodeputowani wybrani z list PiS i PSL [z wyjątkiem Jarosława Kalinowskiego, który się wstrzymał]” – pisze Miłość Nie Wyklucza. Homolobbystów „zdecydowanie bardziej bulwersuje” stanowisko PO, bowiem 14 europosłów tej partii wstrzymało się od głosu.

 

Nad postawą eurodeputowanych załamała ręce także feministka i lewaczka prof. Monika Płatek. - Mamy w Polsce do czynienia z tresowaniem społeczeństwa ku nierównościom. Posłowie różnymi wypowiedziami i działaniami wpajają przyzwolenie na gorsze traktowanie ze względu na płeć, wiek, orientację seksualną lub identyfikację płciową – mówiła w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

 

Do sprawy odniósł się na łamach „Naszego Dziennika” obrońca życia, laureat nagrody im. Ks. Piotra Skargi Jacek Kotula.

 

„Śledząc wydarzenia w Parlamencie Europejskim, można odnieść wrażenie, że ci ludzie żyją w alternatywnej rzeczywistości. Ich świat pozbawiony jest głodu, chorób i wojny. Ludzie żyją długo i w dobrobycie. Dlaczego tak uważam? Bo brukselskie elity straciły kontakt z rzeczywistością i zajmują się kwestiami, których nikt o zdrowych zmysłach nie nazwałby problemem” – pisze Kotula.

 

Jego zdaniem to, co się dzieje w kwestii ideologicznej w Europie to „zaplanowana akcja, która ma na celu zniszczenie starego porządku Europy, a zastąpienie go nowym. To nic innego jak nowa wersja komunizmu. O wiele gorsza, bo działająca skrycie”.

 

Kotula podkreśla, iż „promocja homoseksualizmu, gender i aborcji jest środkiem do niszczenia tego, co piękne i wartościowe. Nikt nie powie wprost, że chce, promując dewiacje, zniszczyć człowieka, aby zastąpić go nowym – europejskim, który będzie ślepo poddany władzy. To ma być nowy niewolnik pracujący na nielicznych. Wymyśla się więc coraz to nowe pojęcia, aby za ich pomocą kierować masami. Niszczy się Kościół, który może skutecznie przeciwstawić się ideologicznym atakom”.

 

Autor felietonu nie ma też wątpliwości, że jesteśmy świadkami największej bitwy o rodzinę w historii.

 

 

 

 

Źródło: "Nasz Dziennik"/"Wyborcza"

luk

 


DATA: 2017-04-06 13:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie dziwisz sie więc, że wiele osób zwalcza ludzi o zapędach do indoktrynacji religijnej?
ponad 2 lata temu / @odszkodowania
 
Parafrazując słowa m.płatek : "Mamy w Polsce do czynienia z tresowaniem społeczeństwa ku nierównościom. Posłowie ...wpajają przyzwolenie na gorsze traktowanie ze względu na płeć, wiek, orientację seksualną lub identyfikację płciową". Pani prof. m.płatek ma pani wykształcenie ale brak pani obiektywnej wiedzy. Zgadzam się z panią z tą tylko różnicą, że to środowiska pani podobne "tresują" 98% społeczeństwa i chcą je uczynić poddanym ludziom o wybitnych anomaliach natury psychiczno - fizycznej. Ja osobiście i zapewne wielu ludzi ze mną się zgodzi, nie potepiam ludzi za ich dewiacje, ale nie zgadzam się na to i będę zwalczał ich zapędy do indoktrynacji homo-genderowo-trans.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
Precz z aborcja! Precz z nowa niewola unijnego kolchozu! Precz z gender!
ponad 2 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.