DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Eurokraci boją się Hezbollahu. "To nie są terroryści"

Eurokraci boją się Hezbollahu. "To nie są terroryści"
fot.upyernoz/commons/creative
#UNIA EUROPEJSKA    #IRAN    #HEZBOLLAH    #LIBIA    #TERRORYZM    #SZYICI

Unia Europejska nie zgodziła się na umieszczenie Hezbollahu na liście organizacji terrorystycznych. Z taką sugestią po zamachu w Bułgarii, w którym zginęło osiem osób, zwrócił się Izrael. Unia zasłoniła się brakiem „niepodważalnych dowodów”.


Hezbollach, czyli „Partia Boga” to libańska organizacja islamskich szyitów. Istnieje dzięki finansowemu wsparciu Syrii, Iranu i wielu donatorów pochodzących z całego świata. Hezbollah jest odpowiedzialny za wiele zamachów przeprowadzonych na całym świecie: atak bombowy na koszary w Bejrucie w którym zginęło 241 żołnierzy amerykańskich i 58 francuskich, falę zamachów we Francji w latach 1985 i 1986, w których zginęło 13 osób, a setki zostały ranne, zamach na ambasadę Izraela w Buenos Aires w 1992 roku – 29 ofiar śmiertelnych oraz wybuch w Argentynie w centrum żydowskim w którym zginęło 85 osób.

 

Dzięki pomocy Iranu, atakowanie celów na całym świecie nie jest przeszkodą dla Hezbollahu, który na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy dokonał aktów terroru przeciwko izraelskim dyplomatom na Cyprze, w Indiach, Tajlandii, Kenii, Gruzji oraz Azerbejdżanie.

 

UE poszukując nowych dowodów na terrorystyczną aktywność Hezbollahu, zamyka oczy na oczywisty fakt, iż organizacja ta swoją działalnością uderza także w kraje europejskie. Zabijając swoich głównych wrogów tj. Amerykanów, czy mieszkańców Izraela nie zwraca uwagę na miejsce ich pobytu. Ofiarami tych aktów agresji padają też obywatele państw europejskich.

 

Opierając się na swojej siatce w Europie Hezbollah podejmuje działania mające na celu radykalizację i werbunek młodych muzułmanów w Europie. Na swoim kanale telewizyjnym, dostępnym również w Europie, przywódca Hezbollahu Nasrallah nawoływał do dżihadu przeciwko Danii po publikacji karykatur Mahometa przez duńską gazetę.

 

Polityka UE powala Hezbollahowi na zbieranie funduszy oraz prowadzenie rekrutacji w samym centrum Europy. Dla Partii Boga jej działalność polityczna, społeczna i terrorystyczna są nierozerwalnie powiązanie. Ich skutek jest jasno określony – światowe panowanie islamu, okupione krwią niewiernych, którzy nie będą się chcieli podporządkować.

 

 

Źródło: euroislam.pl

luk

 

 


DATA: 2012-08-09 13:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

faktycznie Hezbollah prowadzi szkoły, opiekuje się swymi braćmi w mahomecie ale po co? By ich wysłać z bombami przeciw wrogom islamu i tyle! UE oczywiście boi się ich i nie zadziera z islamem,lewacy są teraz bardzo antysemiccy i proarabscy, tego biedacy z Czerskiej nie pojmują i dalej są proizraelscy, nie nadążają za prądem, ha, ha!
ponad 8 lat temu / wiesiek bałut
 
W GB są uważani za ekstremistów i ich działalnośc jest monitorowana. Pewnie lewoskrętnym urzędnikom zapaliła się lampka ostrzegawcza: no jak to, oni? Jeszczze nas koledzy oskarżą o rasizm.
ponad 8 lat temu / KatolikZLondonistanu
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.