DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

Eurokraci boją się demokracji! Bruksela ostro krytykuje prorodzinne referendum w Rumunii

Eurokraci boją się demokracji! Bruksela ostro krytykuje prorodzinne referendum w Rumunii

Eurokraci nie kryją obaw, że w zaplanowanym na najbliższy weekend ogólnokrajowym głosowaniu w Rumunii w sprawie wprowadzenia do konstytucji zapisu, że małżeństwo to wyłącznie związek mężczyzny i kobiety może zapaść rozstrzygnięcie nie po ich myśli. A konkretnie: Rumuni mogą zagłosować „nie tak jak trzeba” i nie po myśli ideologów Unii Europejskiej.

 

Jestem bardzo zaniepokojony, nie tylko tym, że będzie to referendum ale, że (rządzący) wydłużyli możliwość głosowania do dwóch dni – powiedział w rozmowie z dziennikarzami polityk z kierownictwa Postępowego Sojusz Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim (S&D).

 

Zaniepokojeni ewentualnym wynikiem referendum eurokraci rozpoczęli zbieranie podpisów pod protestem w tej sprawie do premier Rumunii Vasilicy-Vioricy Dancily. Podpisało się pod nim kilkudziesięciu eurodeputowanych. „Zmiana definicji rodziny może skrzywdzić dzieci we wszystkich rodzinach przez promowanie przesłania, że rodziny z jednym rodzicem, partnerzy z dziećmi bez małżeństwa, dziadkowie wychowujący swoje wnuki, tęczowe rodziny, a także wszystkie inne, które nie mieszczą się w wąskiej definicji zaproponowanej w referendum, nie zasługują na uznanie i ochronę”, napisano w piśmie skierowanym do premier Rumunii.

 

W dalszej części pisma eurokraci oskarżyli władze Rumunii, że pozwalając na to referendum „bez zapewnienia alternatywnej formy uznania rodzin” i w związku z tym są współwinne trwających naruszeń praw człowieka wobec wszystkich żyjących w tzw. nietradycyjnych rodzinach. „Dopuszczenie do tego referendum (...) zachęca do szerzenia nienawiści i przemocy wobec osób LGBTI”, napisano w liście.

 

Aby referendum było ważne potrzeba 30-procentowej frekwencji. Przeciwnicy zmian nawołują do bojkotu głosowania, ale nie sprzyja temu decyzja rządzących, by referendum odbywało się w sobotę i niedzielę.

 

Źródło: niezalezna.pl

TK


DATA: 2018-10-05 15:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brukselka krytykuje demokrację w Rumunii tylko swego pijaka nie krytykuje brukselskie przestępstwa są wartościami lewactwa.
ponad 1 rok temu / Koniczyna
 
DLACZEGO UNIA BOI SIĘ DEMOKRACJI ??? Część struktur unijnych nie działa na zasadach demokratycznych, a bardzo ważni urzędnicy nie są wybierani w wyborach tylko mianowani, I widać jak na dłoni że politycy z mikropaństewek piastujący odpowiedzialne funkcje w Unii to zwyczajne marionetki. To dlatego Unia coraz bardziej przypomina Związek Radziecki, chociaż miała być lepszą, doskonalszą wersją Stanów Zjednoczonych. Ale w Stanach WYBIERA SIĘ W WYBORACH BEZPOŚREDNICH 590 T Y S I Ę C Y urzędników państwowych, np: sędziów. I TO JEST DEMOKRACJA.
ponad 1 rok temu / Jazzz
 
Eurokołchoz to twór antychrysta i masonerii (satanistów)
ponad 1 rok temu / irtur
 
Tak, tęczowe. Pełna różnorodność. Na poniedziałek facet, na wtorek kobieta, na środę dziecko, na czwartek koza, na piątek nieboszczyk, na sobotę brat/siostra. A w niedzielę wszystko naraz.
ponad 1 rok temu / do Ann
 
Socjalistyczny Związek Republik Europejskich to marzenie wielu dziwnych miłośników Uni Europejskiej. Jak to nazwać? Nie wiadomo. Najciekawsze jest to, że to oni mają rację inni nie. Szaleństwo do potęgi.
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Błagajmy o zwycięstwo Prawdy o małżeństwie! Wesprzyjmy Braci Rumunów!
ponad 1 rok temu / pol
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.