DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Eurokraci boją się demokracji! Bruksela ostro krytykuje prorodzinne referendum w Rumunii

Eurokraci boją się demokracji! Bruksela ostro krytykuje prorodzinne referendum w Rumunii

Eurokraci nie kryją obaw, że w zaplanowanym na najbliższy weekend ogólnokrajowym głosowaniu w Rumunii w sprawie wprowadzenia do konstytucji zapisu, że małżeństwo to wyłącznie związek mężczyzny i kobiety może zapaść rozstrzygnięcie nie po ich myśli. A konkretnie: Rumuni mogą zagłosować „nie tak jak trzeba” i nie po myśli ideologów Unii Europejskiej.

 

Jestem bardzo zaniepokojony, nie tylko tym, że będzie to referendum ale, że (rządzący) wydłużyli możliwość głosowania do dwóch dni – powiedział w rozmowie z dziennikarzami polityk z kierownictwa Postępowego Sojusz Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim (S&D).

 

Zaniepokojeni ewentualnym wynikiem referendum eurokraci rozpoczęli zbieranie podpisów pod protestem w tej sprawie do premier Rumunii Vasilicy-Vioricy Dancily. Podpisało się pod nim kilkudziesięciu eurodeputowanych. „Zmiana definicji rodziny może skrzywdzić dzieci we wszystkich rodzinach przez promowanie przesłania, że rodziny z jednym rodzicem, partnerzy z dziećmi bez małżeństwa, dziadkowie wychowujący swoje wnuki, tęczowe rodziny, a także wszystkie inne, które nie mieszczą się w wąskiej definicji zaproponowanej w referendum, nie zasługują na uznanie i ochronę”, napisano w piśmie skierowanym do premier Rumunii.

 

W dalszej części pisma eurokraci oskarżyli władze Rumunii, że pozwalając na to referendum „bez zapewnienia alternatywnej formy uznania rodzin” i w związku z tym są współwinne trwających naruszeń praw człowieka wobec wszystkich żyjących w tzw. nietradycyjnych rodzinach. „Dopuszczenie do tego referendum (...) zachęca do szerzenia nienawiści i przemocy wobec osób LGBTI”, napisano w liście.

 

Aby referendum było ważne potrzeba 30-procentowej frekwencji. Przeciwnicy zmian nawołują do bojkotu głosowania, ale nie sprzyja temu decyzja rządzących, by referendum odbywało się w sobotę i niedzielę.

 

Źródło: niezalezna.pl

TK


DATA: 2018-10-05 15:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brukselka krytykuje demokrację w Rumunii tylko swego pijaka nie krytykuje brukselskie przestępstwa są wartościami lewactwa.
6 miesięcy temu / Koniczyna
 
DLACZEGO UNIA BOI SIĘ DEMOKRACJI ??? Część struktur unijnych nie działa na zasadach demokratycznych, a bardzo ważni urzędnicy nie są wybierani w wyborach tylko mianowani, I widać jak na dłoni że politycy z mikropaństewek piastujący odpowiedzialne funkcje w Unii to zwyczajne marionetki. To dlatego Unia coraz bardziej przypomina Związek Radziecki, chociaż miała być lepszą, doskonalszą wersją Stanów Zjednoczonych. Ale w Stanach WYBIERA SIĘ W WYBORACH BEZPOŚREDNICH 590 T Y S I Ę C Y urzędników państwowych, np: sędziów. I TO JEST DEMOKRACJA.
6 miesięcy temu / Jazzz
 
Eurokołchoz to twór antychrysta i masonerii (satanistów)
6 miesięcy temu / irtur
 
Tak, tęczowe. Pełna różnorodność. Na poniedziałek facet, na wtorek kobieta, na środę dziecko, na czwartek koza, na piątek nieboszczyk, na sobotę brat/siostra. A w niedzielę wszystko naraz.
6 miesięcy temu / do Ann
 
Socjalistyczny Związek Republik Europejskich to marzenie wielu dziwnych miłośników Uni Europejskiej. Jak to nazwać? Nie wiadomo. Najciekawsze jest to, że to oni mają rację inni nie. Szaleństwo do potęgi.
6 miesięcy temu / Krakusik
 
Błagajmy o zwycięstwo Prawdy o małżeństwie! Wesprzyjmy Braci Rumunów!
6 miesięcy temu / pol
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "63282"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.