DZIŚ JEST:   26   KWIETNIA   2019 r.

Oktawa Wielkanocy
Matki Bożej Dobrej Rady
Św. Marcelina, papieża
 
 
 
 

Eurokraci - wasza wina!

Eurokraci - wasza wina!
PHOTOPQR/LE PARISIEN/FORUM
#ABORCJA    #UNIA EUROPEJSKA    #ZAMACH    #BELGIA    #LEWICA    #BRUKSELA    #OFIARY    #EUROKARCI

Wybuchające bomby nie stawiają żadnych pytań. Jest im całkowicie obojętne kogo zabijają i okaleczają. Ginący w zamachach znaleźli się po prostu w złym miejscu i o złej godzinie. Bruksela na naszych oczach stała się współczesnym Babilonem, centrum z którego lewackie dyrektywy rozpełzają się po krańce Europy.

 

Dramatyczne doniesienia z Brukseli mówią o trzydziestu czterech ofiarach zamachu terrorystycznego. Niewinna krew spływająca ulicami Brukseli przypomina o setkach, a może i tysiącach osób zamordowanych w podobnych okolicznościach. W wielu rozmowach z krewnymi i znajomymi ofiar powraca pytanie: „co moja żona, brat lub przyjaciel zawinili sprawcom zamachu?”.

 

Kalkulacje morderców detonujących bomby zdaję się być proste, można nawet rzec - upiornie banalne: zabić jak najwięcej i w jak najbardziej spektakularny sposób. Terroryści dobrze wiedzą, że tylko w ten sposób trafią na czołówki gazet i portali, a relacja z miejsca zbrodni będzie emitowana „live”. W tym zgiełku medialnym z trudem przebijają się głosy wskazujące na zaszytych w swych unijnych gabinetach eurokratów jako na współwinnych tragediom, które dotykają mieszkańców europejskich metropolii.

 

Któż bowiem jak nie brukselska biurokracja oraz jej polityczna emanacja zasiadająca w krajowych parlamentach i piastująca najwyższe urzędy jest odpowiedzialna za „wymianę ludności”, jaka dokonuje się w niemal całej Europie? Przybywający masowo do Europy imigranci, a pośród nich islamscy ekstremiści doskonale zdają sobie sprawę ze stanu w jaki znajduje się Stary Kontynent. Wiedzą, że ich brutalne i zdecydowane wtargnięcie nie spotka się z żadnym oporem.

 

Kto bowiem mógłby stanąć na jego czele, jeśli głowy państw zajmują kwestie tak przełomowe jak ratowania rzadkiego okazu motyla, czy pseudonaukowe deliberacje o efekcie cieplarnianym?

 

Czy w ratowaniu resztek zachodniej cywilizacji może pomóc ukąszona pacyfizmem armia?


A w jaki sposób twardo trzymającym się swoich zasad przybyszom może przeciwstawić się zrelatywizowana do szpiku kości Europa, dająca przyzwolenie na mordowanie nienarodzonych dzieci, podczas gdy imigrancka „polityka prorodzinna” święci sukcesy?

 

Ktokolwiek zechce uderzyć w europejskie miasta oraz zapragnie przelać niewinną krew, zrobi to bez najmniejszego zastanowienia, wiedząc że ma do czynienia z truchłem, które nie zdobędzie się już na żadną reakcję.

 

 

 

Łukasz Karpiel

 


DATA: 2016-03-24 14:07
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kolejny raz lewactwo skompromitowało się swoją utopijną ideologią !
ponad 3 lata temu / Bella
 
A czy nie chcieliby Państwo, Szanowni Redaktorzy, w tym miejscu zacytować bodajże wczoraj wypowiedziane słowa wicemarszałka Rosyjskiej Dumy Władimira Żyrinowskiego na temat zamachów w Brukseli? Powiedział dosłownie: "Jest to dla nas wygodne. Niech zdychają!" A reszta zgrai putinowskiej jednogłośnie twierdzi: "A-a! Teraz Europa zobaczy, jak to z nami nie kolegować!" Czy nie czujecie Państwo, skąd uszy wystają?
ponad 3 lata temu / voxclamantis
 
gdzie niema Boga budzo sie demony .
ponad 3 lata temu / trojden
 
UE skonstruowali masoni-lucyferianie i to oni w UE rządzą. Rękami "biednych" muzułmańskich najeźdźców chcą zniszczyć chrześcijaństwo tj usunąć dekalog Pana Jezusa. A następnie wprowadzić lucyferiański NWO (nowy porzadek świata). Chodzi im o to,aby ci "biedni" najeźdcy jak najwięcej poszumieli, a później zbawcy pokoju(z NWO) wprowadzą np ogólno-narodowy stan wojenny. No i wówczas będą mieli władzę absolutną (niby dla dobra wolności i demokracji).Niech chociaż laicy w tych sprawach,to nagłaśniają. Skoro medialnie upoważnieni nie chcą o tym mówić,to na bezrybiu i rak ryba. By było dobrze,aby poważne media tę prawdę nagłaśniały.Np PCH
ponad 3 lata temu / jac
 
Problem w tym, że nawet w KK trzeba dogłębnie śledzić kapłanów i ich poczynania. Bo inaczej można się zdziwić. Ostatnio w poznaniu miały miejsce rekolekcje... na które zaproszono Immama i Rabina... Jak tu żyć!
ponad 3 lata temu / RS
 
Proponuję zmianę kierunku myślenia i działania. @ Emanuel Czyżo: "...Szukajmy raczej odpowiedzi na pytanie ? gdzie szukać ratunku i jak przeciwdziałać temu złu, a nie wyszukiwać winnych!..." Jedynym ratunkiem jest jest powrót do korzeni-Cywilizacji Łacińskiej.Nie jest on możliwy w "unii", a więc ratunek leży w jak najszybszym jej opuszczeniu. Myślenie, że My, Polacy, "naprawimy unię" jest niesłychanie naiwne; Cameron, grający rolę "twardziela i "konserwatysty", sprowadził do WB aż 650 tys. muzułmanów w ciągu dwóch lat. Oczywiście to mason. Froterowanie się z takimi typami i uczestnictwo w kontrakcie ze Złym ("unii")tylko prowadzi do duchowego rozkładu. A ratunek? Tylko Łaska Pańska może to sprawić -przy aktywnej postawie katolików. Pozostawanie w "unii", współpraca z heretykami i ateistami, jest śmiertelnym zagrożeniem.Jak można ściśle współpracować ze Złym i jednocześnie Go zwalczać?
ponad 3 lata temu / Jerzy
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "42087"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.