DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A co robi Watykan? Przecież też maja pieniądze, czy nie mogą wspomóc tej biednej wspólnoty chrześcijańskiej z Afryki? Przecież mówi się, że trwa ekspansja islamu w kierunku przejęcia Afryki Środkowej, a potem i południowej. Czy naprawdę nie można temu zaradzić? Saudyjczycy, Turcy i np. Iran ciągle finansują islamistów w dążeniu do przejęcia świata. A teksty w stylu "sprzedają się za 30 srebrników" to sobie lepiej wsadźcie mądralińscy wiecie gdzie! Łatwo wam pisać siedząc w ciepłym foteliku i popijając kawkę. I nie piszcie tylko że Kościół robi bardzo wiele bla bla bla, bo jeśli naprawdę tak dużo pieniędzy tam pakuje to znaczy że robi to nieefektywnie skoro islam co rusz przejmuje nowe kraje. Gdzie reakcja papieża który potępi te praktyki i wreszcie weźmie chrześcijan w obronę? Jeśli to ma funkcjonować na zasadzie: Panie Boże zrób to, zrób tamto to sorry, ale nie miejcie pretensji jak nam islamiści zalewają Europę, bo widać tak ma być i już.
4 miesiące temu / Pit
 
Straszne to jest sprzedać duszę za parę srebrnikow
4 miesiące temu / Patriota
 
współczesne 30 srebrników
4 miesiące temu / Jan
 
To nie Iran, a Arabia Saudyjska szerzy zło na świecie. To również wielka kompromitacja USA, które dobiera sobie takich sojuszników. Jeszcze będą się wstydzić, jak wstydzą się Kambodży.
4 miesiące temu / aaa
 
Nie obawiałbym się tak bardzo islamskiego prozelityzmu w Etiopii. Tamtejsze chrześcijaństwo, choć monofizyckie, jest starożytne i "wysokiej próby". A i tradycje krucjat nie są mu obce.
4 miesiące temu / Karol
 
@Sec, koraniczny Isa nie ma nic wspólnego z Jezusem Chrystusem. Jezus Chrystus to po arabsku Yas?? al-Masih (???? ??????). Koraniczny Isa jest poddanym Allaha i płaci zakat. Sahih Al-Bukhari, księga 78, numer 224: "Sprawozdanie przez Abu Huraira: Apostoł Allaha powiedział, "Najstraszniejszym imieniem dla Allaha w dniu Zmartwychwstania będzie imię mężczyzny, który się nazywa Królem wszystkich Krółów (Malik Al-Amlak)." A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW. (Ap 19)
4 miesiące temu / Piotr
 
Oby Pan Bóg raczył pokarać Arabię Saudyjską za jej uporczywe szerzenie sprośnego islamu. Oby powrócił duch krucjat do ochrzczonych narodów i oby nad Mekką zagórował Krzyż Pański. Prosimy Cię Panie.
4 miesiące temu / krisbac
 
Muzułmanie wierzą, że Jezus, Isa, nie umarł na krzyżu, bo Bóg dał innego człowieka, który poniósł śmierć. Poza tym, Nasz Pan Jezus Chrystus jest wg nich prorokiem równym na równi z mahometem. Brrr.
4 miesiące temu / Sec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.