Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Erotyczne kluby opanowują polskie miasta

#WROCŁAW    #WARSZAWA    #KLUB    #PROWOKACJA    #EROTYKA

Obecność klubów erotycznych to problem wielu miast Polski, które są wizytówkami naszej Ojczyzny. Postępująca fala demoralizacji ma w nich swojego skutecznego sojusznika. PChTV przygotowała reportaż poświęcony temu problemowi.


DATA: 2014-02-03 07:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przenieść takie kluby do synagog. To świetne miejsca na byrdele. "Syjon to jeden wielki Go Go". Syjoniści robią wszystko, żeby naszą kulturę i etykę sprowadzić do dna. Czysty satanizm. Tak to jest jak się wpuści obcych do swojego domu.
ponad 4 lata temu / Obserwator.
 
We Wrocławiu na ten przykład, w ścisłym centrum, czyli na terenie Starego Miasta, działa obecnie 5 (!) klubów nocnych, w tym dwa na Rynku. Dobrze chociaż, że to są tylko kluby ze striptizem, a nie domy publiczne. Gorzej, że panie promotorki chodzą po ulicach i zaczepiają ludzi - to już fajne nie jest. Niedobrze dzieje się zwłaszcza przez te dwa lokale w Rynku - otóż to właśnie one wypuszczają najwięcej promotorek i tam dochodzi do rozrób; całkiem niedawno śmiertelnie pobito tam jednego z gości. Skutkiem tego cierpi opinia całego Starego Miasta, a turyści niezbyt chętnie zwiedzają Rynek nocą, a szkoda, bo to piękna rzecz. Niestety, wina w znacznej części leży po stronie miasta, które liczy sobie takie opłaty za lokale w centrum, że właśnie kluby nocne na nie stać, a inne firmy się wykruszyły.
ponad 6 lat temu / Dziobak
 
Najbardziej skuteczna obroną przed demoralizacją jest modlitwa w dużych grupach(z ochroną) przed takimi obiektami.
ponad 6 lat temu / Antyadolf
 
Dlaczego w czasie II wojny św.Warszawa tak strasznie ucierpiała.Za burdele,domy publiczne i prostytucję .Pan Bóg wreszcie zesłał kare na dobrych i złych bo tak zawsze jest. Czekajmy na następną karę z nieba za te okropne grzechy.Za oddanie wlądzy libertynom ,odpowiesz ludu Warszawy za rządy PO
ponad 6 lat temu / baj900
 
jak najdalej od szkol i osiedli
ponad 6 lat temu / piotrek
 
Pani Prezydent miała taką wizję w czasie "spoczynku" firmowanego przez Towarzysza Dębowskiego i kilku innych pneumatyków w służbie Intheresu. Gdzie jest nowomianowany Biskup. To on wyprowadzał Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia. Może zorganizuje nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciw szóstemu przykazaniu. A może zorganizuje kolejny spektakl artystyczny w którymś z kościołów warszawskich. Nie bądźcie smutasami. Rączki do góry i machamy go,go,go...
ponad 6 lat temu / Leo
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.