DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przenieść takie kluby do synagog. To świetne miejsca na byrdele. "Syjon to jeden wielki Go Go". Syjoniści robią wszystko, żeby naszą kulturę i etykę sprowadzić do dna. Czysty satanizm. Tak to jest jak się wpuści obcych do swojego domu.
ponad 4 lata temu / Obserwator.
 
We Wrocławiu na ten przykład, w ścisłym centrum, czyli na terenie Starego Miasta, działa obecnie 5 (!) klubów nocnych, w tym dwa na Rynku. Dobrze chociaż, że to są tylko kluby ze striptizem, a nie domy publiczne. Gorzej, że panie promotorki chodzą po ulicach i zaczepiają ludzi - to już fajne nie jest. Niedobrze dzieje się zwłaszcza przez te dwa lokale w Rynku - otóż to właśnie one wypuszczają najwięcej promotorek i tam dochodzi do rozrób; całkiem niedawno śmiertelnie pobito tam jednego z gości. Skutkiem tego cierpi opinia całego Starego Miasta, a turyści niezbyt chętnie zwiedzają Rynek nocą, a szkoda, bo to piękna rzecz. Niestety, wina w znacznej części leży po stronie miasta, które liczy sobie takie opłaty za lokale w centrum, że właśnie kluby nocne na nie stać, a inne firmy się wykruszyły.
ponad 6 lat temu / Dziobak
 
Najbardziej skuteczna obroną przed demoralizacją jest modlitwa w dużych grupach(z ochroną) przed takimi obiektami.
ponad 6 lat temu / Antyadolf
 
Dlaczego w czasie II wojny św.Warszawa tak strasznie ucierpiała.Za burdele,domy publiczne i prostytucję .Pan Bóg wreszcie zesłał kare na dobrych i złych bo tak zawsze jest. Czekajmy na następną karę z nieba za te okropne grzechy.Za oddanie wlądzy libertynom ,odpowiesz ludu Warszawy za rządy PO
ponad 6 lat temu / baj900
 
jak najdalej od szkol i osiedli
ponad 6 lat temu / piotrek
 
Pani Prezydent miała taką wizję w czasie "spoczynku" firmowanego przez Towarzysza Dębowskiego i kilku innych pneumatyków w służbie Intheresu. Gdzie jest nowomianowany Biskup. To on wyprowadzał Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia. Może zorganizuje nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciw szóstemu przykazaniu. A może zorganizuje kolejny spektakl artystyczny w którymś z kościołów warszawskich. Nie bądźcie smutasami. Rączki do góry i machamy go,go,go...
ponad 6 lat temu / Leo
 
Sama CZYSTA milosc dostepna dla POSTEPOWCOW , w propozycji rzadu PO-PSL-SLD , niezrozumiana propozycja WOLNOSC dla mlodych POLAKOW , granice otwarte to za malo , zniewolic moralnie , ZNIEWOLIC MORALNIE i wykonczyc Kulture Milosci i Zycia . Sorry Taki klimat , Epoka Tuskowska tonie na dno . Za Smolensk !
ponad 6 lat temu / Bernadetta
 
Wg. danych z polskiej prokuratury na ponad 1800 osadzonych pedofilów, jedynie jeden był duchownym, podczas gdy dwóch było nauczycielami, 4 pedagogami, po 40-70 mechaników, rolników i murarzy, zaś 900 nie miało wyuczonego zawodu. Czemu zatem 6 razy mocniej nie dąży się do likwidacji szkół i przedszkoli skoro z tych środowisk zawodowych wywodzi się 6 razy więcej pedofili? Czemu nie zakaże się zawodów rolnika, mechanika i murarza skoro owocują one kilkadziesiąt razy większą ilością pedofili? Czemu przymusowym nadzorem nie są objęte osoby bez zawodu skoro prawie 1000 razy więcej pedofili znajduje się wśród nich? Swoją drogą, ilu zwyrodnialców było w komunistycznych domach dziecka? Ilu zwyrodnialców i morderców zrodził poprzedni system? Zafundowano nam mimo to "grubą kreskę", której bronią teraz do upadłego te same osoby, które oskarżają Kościół. JA jestem Katolikiem i nie jestem zboczeńcem; jeśli ktoś jest zboczeńcem, to jest zdrajcą podszywającym się pod katolika!
ponad 6 lat temu / KrzysztofCSPB
 
Lepsze kluby niż to..... ~Smród o wyczynach zwyrodniałych oprawców w habitach prawdopodobnie rozchodzi się na cały świat. z wy : W Irlandii Północnej ruszył publiczny gigantyczny proces przeciwko 13 katolckim zakonom prowadzącym sierocińce i domy opieki dla dzieci w latach 1922 - 1995. Zeznania ofiar są porażające. Większość z nich doświadczyła nie tylko gwałtów ale także tortur fizycznych. W czasie śledztwa ustalono, że stosowano wobec nich chłostę, bicie, wyrywanie włosów z głowy, przypalanie, wielogodzinne klęczenie na grochu, lodowate prysznice, podwieszanie na hakach i poniżanie.. Poszkodowani zeznali, ze karano ich nawet wtedy, gdy nie popełnili żadnego wykroczenia.. Smród o wyczynach zwyrodniałych oprawców w habitach prawdopodobnie rozchodzi się na cały świat. z wyjątkiem Polski. Polskie media na ten temat milczą. Czyżby dlatego, że działo się to również za pontyfikatu Jana Pawła
ponad 6 lat temu / Taki sobie
 
Dziś prostytutki z parasolkami i promocja gender; jutro roznegliżowane prostytutki w witrynach podobnie jak w Amsterdamie, transwestyci i seks ze zwierzętami; pojutrze ... "Allah akbar" i wyrżnięci zostaną wszyscy zboczeńcy przez muzułmanów, a zaraz za nimi wyrżnięte zostaną niedobitki chrześcijan. Historia zawsze pisała bardzo podobne scenariusze w tym względzie.
ponad 6 lat temu / KrzysztofCSPB
 
Filmu nie widzialam
ponad 6 lat temu / warszawiacy
 
w Poznaniu taki klub znajduje się na samym starym rynku
ponad 6 lat temu / piotras
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.