DZIŚ JEST:   18   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Łukasza Ewangelisty
 
 
 
 

Erdogan przeciwko mentalności antyurodzeniowej: "Turków musi być więcej!"

Erdogan przeciwko mentalności antyurodzeniowej: "Turków musi być więcej!"
Recep Erdogan. Fot. World Economic Forum / commons.wikimedia.org, licencja cc

Prezydent Turcji Tayyip Recep Erdogan zdecydowanie wypowiedział się przeciwko stosowaniu przez jego rodaków antykoncepcji i tak zwanego planowania rodziny.  – Turcy powinni mieć liczniejsze potomstwo – stwierdził.

 

W przekonaniu głowy państwa „żadna rodzina muzułmańska” nie może stosować środków ograniczających płodność.  – Pójdziemy drogą, którą wskazuje mój Bóg i mój ukochany prorok.  Najważniejszy obowiązek spoczywa na matkach – dodał polityk. Skrytykował przy tym mentalność antykoncepcyjną, na naszych oczach zabijającą Zachód, zaś w oczach ekspansywnego islamu stanowiącą element obcy i niepożądany.

Wypowiedź Erdogana wzbudziła sprzeciw organizacji feministycznych, których racją bytu jest promowanie rozwiązłości, antykoncepcji i zabijania nienarodzonych.  – Nie możecie nam odbierać prawa do antykoncepcji ani innych naszych praw. Będziemy ich bronić – napisały w mediach społecznościowych przedstawicielki jednej z takich grup.

 

rmf24.pl

RoM


DATA: 2016-05-30 18:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I od razu widać jakie Plemię nie zdołało opanować władzy w Turcji.
ponad 3 lata temu / kowalski
 
@ajwaj to raczej dzicz europejska ogłupiona lewicowymi głupotami musi zginąć ...
ponad 3 lata temu / arek
 
Dzicz musi się mnożyć
ponad 3 lata temu / Ajwaj
 
Facet wybrał sobie idealny moment na taki apel nawołujący do tego żeby się jeszcze bardziej rozmnażali.W koncu za chwilę za wychowanie ich dzieciarni bedziemy płacili my wszyscy w UE. Zatem dla nich to sam zysk i tylko zysk.Po pierwsze wzmocnią swoją hybrydę na terenach europejskich , po drugie zrobią to na koszt głupiej UE i po trzecie znacząco przybliżą się do zrealizowania swojego taktycznego planu o szybszym niż sie komukolwiek wydaje zajeciu i opanowaniu przez nich całej Europy.
ponad 3 lata temu / aToWszystkoNaNaszKoszt
 
Piękne taki powinien być prezydent !dbac o naród!na jego miejscu wprowadził zakaz antykoncepcji ,pornografii i aborcji na terenie kraju !panie Duda na co czekasz?pozniekj będziemy musieli zdać sprawozdanie przed Najwyzsz!
ponad 3 lata temu / Nr 2
 
My Europejczycy wychowujemy pieski zamiast dzieci.Stosujemy antykoncepcję a jak trzeba to i aborcję wyznajemy religię globalnego ocieplenia i świętujemy dzień walki z Aids oraz dzień sodomity.Do kościoła chodzimy sporadycznie kobiety ubrane jak kurtyzany mężczyźni jak na mecz koszykówki-latem zimą kreacja jak na snowboard.Nasi duchowni w parze z większością polityków mówią że jest OK i że Pan Bóg i tak nas kocha. A jak już urodzi się jakieś dziecko w szkole już od 4 roku życia uczymy je teorii gender oraz homoseksualizmu
ponad 3 lata temu / arek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.