Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Epidemia… Czas na nawrócenie! [PODCAST]


Odtwórz w YouTube
 

Cierpienie człowieka, wielkie tragedie, wojny, zarazy i epidemie dziesiątkujące ludzkość… Co je łączy? Wszystkie bywają postrzegane jako „kara za grzechy”. Niewątpliwie są one szansą na zmianę swojego postępowania – na nawrócenie. Wybór tej drogi może ocalić duszę przed wiecznym cierpieniem, a – jak pokazuje historia – przynieść może także ratunek ciału.

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.
DATA: 2020-04-08 20:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wszyscy się mylimy...tylko Duch Święty ma rację...pozwolić każdemu iść według swego sumienia i też swojego sumienia nie łamać...ważne aby każdy działał wg Ducha Świętego, w zgodzie z własnym sumieniem...Apostołowie też się różnili...miłość nie wyklucza różnic...nie ma recept uniwersalnych i dobrych dla każdego...musimy ustąpić ze swoich stanowisk...ze swoich schematów...a pokój sumienia może nam dać tylko pójście za głosem Ducha Świętego...NIE DOKŁADAJMY SOBIE I BLIŹNIM CIERPIEŃ!!! BĄDŹMY MIŁOSIERNI!!! BÓG JEST SĘDZIĄ...I TO WYŁĄCZNY ATRYBUT BOGA...nie nam oddzielać ziarno od plew, pszenicę od kąkolu...NIE NAM...KOCHAM WAS BRACIA I SIOSTRY W CHRYSTUSIE...
2 miesiące temu / kwiatek77
 
Czytając jutrzejszą Ewangelię, marzę o innym świecie, w którym priorytetem byłoby posłuszeństwo Duchowi Świętemu. Czy jesteśmy dziś już na tyle dojrzali aby pozwolić każdemu człowiekowi mówić, działać, wg swego sumienia? "JACZEWSKI, Jakie masz prawo sądzić cudzego sługę? Gdy sługa cudzy jest dobrym albo złym: - to nie dla ciebie, ale dla Pana swego; dobrym zaś będzie, bo Bóg mocen jest mu tę łaską wyświadczyć. DĄBR.WUL.1973, Kimże ty jesteś, że sądzisz sługę cudzego? Przy Panu swoim trwa lub odpada od niego, a trwać będzie, gdyż mocen jest Bóg zatrzymać go." z bibliepolskie Dziękuję Boże, że każdego karmisz tak jak Sam chcesz i tym czym Sam chcesz. Inaczej niż człowiek, który wszystkich by karmił tym samym i tak samo. Pokój sumienia może nam dać tylko pójście za głosem Ducha Świętego...NIKT nas nie zastąpi i nie wyręczy w usłyszeniu, zrozumieniu i posłuszeństwie Duchowi Świętemu...Różnimy się, bo jesteśmy różni duchowo, tak jak dzieci nie są identyczne...
2 miesiące temu / kwiatek77
 
Epidemia pokolenia.
2 miesiące temu / Paweł K.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.