Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Epidemia bez lockdownu? Autor alternatywnego modelu dla PCh24TV


Odtwórz w YouTube
 

W kwietniu 2020 Krzysztof Szczawiński, matematyk i analityk finansowy na spotkaniu z Narodową Radą Bezpieczeństwa przy Prezydencie RP przedstawił alternatywny model walki z rozprzestrzenianiem koronawirusa. Wtedy jego rozwiązanie jednak zignorowano. Dzisiaj pytamy go o szczegóły odmiennego modelu mierzenia się z pandemią koronawirusa. Czy można było podjąć inne działania niż dotkliwy lockdown? To jedna z ciekawych opinii na temat zdroworozsądkowych scenariuszy walki z epidemią.


DATA: 2020-10-14 08:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave Maria! To samo mówi deklaracja naukowców i lekarzy z Great Barrington nie wiem czy dobrze napisałam. Jak widać, Pan Bóg stworzył nas z pięknym układem odpornościowym, nauka to potwierdza. Uważam ten model walki z "epidemią" za najlepszy.
1 miesiąc temu / Ewcia
 
To jest, jak sądzę, w optyce rządu ciągle kwestia ilości miejsc w szpitalach i gospodarowania nimi - rozkładania w czasie przechorowań, które i tak zapewne będą musiały nastąpić. Być może dałoby się jakoś ten proces "przyspieszyć" bez obciążania szpitali, jednak zachęcania ludzi do zarażania się świadomego nie uważam za etyczne.
1 miesiąc temu / sp
 
Korona-oszustwo to ?zbrodnia przeciw ludzkości?. Niemiecki prawnik zapowiada międzynarodowy pozew zbiorowy czytajcie na wprawo.pl !!!!!!! koniec covidu !!!!!!
1 miesiąc temu / grimm
 
Z jaką pandemią?Mamy pandemię nowotworów,gruźlicy,cukrzycy,udarów............
1 miesiąc temu / Katowice
 
I tak PiS kościoły zamknie a hierarchowie to przyklepią.
1 miesiąc temu / smartboy
 
Groźniejsze od samego wirusa okażą się wymuszane różnymi sposobami szczepionki, których efektem finalnym będzie osłabienie lub całkowite wyniszczenie naturalnego systemu immunologicznego. A co będzie się działo potem...? Dziś trudno nawet sobie wyobrazić, na co stać jeszcze wąskie grupy szaleńców, owładniętych rządzą kierowania światem i potęgą posiadanych pieniędzy.
1 miesiąc temu / W-Sawa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.