DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ave Maria! To samo mówi deklaracja naukowców i lekarzy z Great Barrington nie wiem czy dobrze napisałam. Jak widać, Pan Bóg stworzył nas z pięknym układem odpornościowym, nauka to potwierdza. Uważam ten model walki z "epidemią" za najlepszy.
2 miesiące temu / Ewcia
 
To jest, jak sądzę, w optyce rządu ciągle kwestia ilości miejsc w szpitalach i gospodarowania nimi - rozkładania w czasie przechorowań, które i tak zapewne będą musiały nastąpić. Być może dałoby się jakoś ten proces "przyspieszyć" bez obciążania szpitali, jednak zachęcania ludzi do zarażania się świadomego nie uważam za etyczne.
3 miesiące temu / sp
 
Korona-oszustwo to ?zbrodnia przeciw ludzkości?. Niemiecki prawnik zapowiada międzynarodowy pozew zbiorowy czytajcie na wprawo.pl !!!!!!! koniec covidu !!!!!!
3 miesiące temu / grimm
 
Z jaką pandemią?Mamy pandemię nowotworów,gruźlicy,cukrzycy,udarów............
3 miesiące temu / Katowice
 
I tak PiS kościoły zamknie a hierarchowie to przyklepią.
3 miesiące temu / smartboy
 
Groźniejsze od samego wirusa okażą się wymuszane różnymi sposobami szczepionki, których efektem finalnym będzie osłabienie lub całkowite wyniszczenie naturalnego systemu immunologicznego. A co będzie się działo potem...? Dziś trudno nawet sobie wyobrazić, na co stać jeszcze wąskie grupy szaleńców, owładniętych rządzą kierowania światem i potęgą posiadanych pieniędzy.
3 miesiące temu / W-Sawa
 
@TZ a co miał powiedzieć? Na pewno pokazywał statystykę i wyniki modelowania, różnych scenariuszy, co trochę by trwało i to nie jest miejsce żeby to pokazywać tutaj. Choć z chęcią bym zobaczył te wyniki. Z drugiej strony media rozdmuchały panikę na tak nieprawdopodobna skalę, że nie dziwię się, że rządowi zabrakło odwagi ... tak na marginesie, im cały czas brakuje odwagi, szczególnie jak trzeba się postawić mediom.
3 miesiące temu / bjs
 
Jeśli pan matematyk przedstawił Narodowej Radzie Rozwoju swoją koncepcję w sposób taki jak słuchaczom PCh24, to nie dziwię się, że go nie posłuchali.
3 miesiące temu / TZ.
 
Jak można walczyć z czymś, czego nie ma?
3 miesiące temu / Republikanin
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.