DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Emocje wzięły górę! Jarosław Kaczyński wprost oskarża opozycję: zamordowaliście mojego brata

Emocje wzięły górę! Jarosław Kaczyński wprost oskarża opozycję: zamordowaliście mojego brata
Jarosław Kaczyński w Sejmie (noc z 18 na 19 lipca 2017). Źródło: YouTube

Chociaż w polskiej polityce zdarzały się emocjonujące chwile, to takiej nocy w Sejmie jeszcze nie było. Lider obozu rządzącego – Jarosław Kaczyński – w emocjonalnych słowach zwrócił się do opozycji. Padły bardzo poważne zarzuty natury kryminalnej.

 

Tak zdenerwowanego Jarosława Kaczyńskiego dawno nie widzieliśmy. Lider PiS od dłuższego czasu był odporny na słowne prowokacje polityków opozycji. W nocy z wtorku na środę jednak nie wytrzymał, gdy o bracie szefa partii rządzącej wypowiedział się były minister sprawiedliwości z PO, Borys Budka.

 

Dopóki był śp. Lech Kaczyński, pan nie odważył się podnieść ręki na wymiar sprawiedliwości, bo na szczęście był ktoś, kto rozumiał, na czym polega trójpodział władzy. Tym aktem prawnym, tym zestawem ustaw państwo próbujecie zdusić polską demokrację – powiedział do Jarosława Kaczyńskiego poseł z Platformy Obywatelskiej.

 

Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata! Niszczyliście go, zamordowaliście go! Jesteście kanaliami! – wykrzyczał wyraźnie wzburzony Jarosław Kaczyński. Jego słowa posłowie PiS nagrodzili owacjami na stojąco. Na sali sejmowej doszło do awantury, a prowadzący obrady marszałek Joachim Brudziński musiał zarządzić przerwę.

 


Źródło: rmf24.pl, niezalezna.pl, naTemat.pl

MWł
 


DATA: 2017-07-19 11:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@gg: Dopóki ukraińscy patrioci nie walczą z Polakami i nie budują nam cerkwi, nie jest tragicznie. Owszem, zabierają Polakom pracę na potęgę, ale dzięki temu biznes się dobrze rozwija, bo nie musi płacić polskim lewackim roszczeniowcom większych pensji, tylko niższe Ukraińcom.
ponad 2 lata temu / Wolnościowiec
 
@Wolnościowiec: Banderowcy już są za przyzwoleniem PiSu.
ponad 2 lata temu / gg
 
Z jednej strony prezes dobrze powiedział, bo prawdę, lecz nieudolne państwo nadal jest teoretyczne, bo ani nie udowodniono światu zamachu i egzekucji pozostałych żyjących po katastrofie (o czym mówił min. Macierewicz), ani, co ważniejsze, nie skazano winnych (czyli m.in. Tuska i Rosjan odpowiedzialnych za zamach). Z drugiej strony to już się robi nudny teatrzyk. Dobry Naczelnik Państwa, bo skreślił nam opłatę paliwową, rząd słaby... ja się pytam, po co z dekomunizacją sądów czekają tyle czasu? Rządzą 2 lata i co pół roku do roboty się biorą, by nieco normalności by było. Nie można tak na co dzień? I dlaczego mają gdzieś życie nienarodzone oraz wolność gospodarczą? Tak, trochę PiS już nudzi, ale nie ma żadnej alternatywy, bo nawet o Ruchu Narodowym cicho, żadnej niemal działalności. Niedobrze by było być ciągle skazanym na PiS, a tak de facto jest. Bo jak nie PiS, to przyjdą terroryści pod postacią uchodźców i skrócą nas o głowę...
ponad 2 lata temu / Wolnościowiec
 
Bez PO lub PiS, bądź tego co z nich powstanie, nie powstanie w Polsce żaden rząd. A przecież zarówno PiS jak i PO są za utrzymaniem tzw. kompromisu aborcyjnego, więc niby czemu rząd PO miałby wprowadzić jeszcze bardziej liberalne prawo aborcyjne? Mogli to zrobić przez 8 lat, a nie zrobili. Jeśli by nawet doszli do władzy, to po prostu wróciliby do obecnego stanu. A przez ten czas setki/tysiące dzieci nie zostałoby zamordowanych. Czyli choćby z tego punktu widzenia wprowadzenie już teraz zakazu aborcji byłoby wskazane. Dodatkowo, my katolicy wierzymy w Bożą pomoc. Dlatego, gdyby w Polsce prawo stało się niesprzeczne z Prawem Bożym, Pan Bóg pomógłby Polsce w stopniu jakiego nawet sobie nie wyobrażasz.
ponad 2 lata temu / do szwagier
 
Przykazania są bezdyskusyjne. Przestrzeganie ich warunkuje pomoc Bożą. Pan rzekł: ?Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: ?Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!?, a byłaby wam posłuszna. Za nieprzestrzeganie przykazań musi być kara. Będzie.
ponad 2 lata temu / do ateistów
 
te odpowiedzi nie sa związane z tematem czyli rozmowa o niczym ta zielone ludki tak się rozpędziły że nie starczyło czasu na przeczytanie,
ponad 2 lata temu / Sylwester
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.