DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Elton John będzie deprawować rosyjskie dzieci?

Elton John będzie deprawować rosyjskie dzieci?
REUTERS / FORUM

Grupa rodziców z regionu położonego w środkowym Uralu poprosiła prezydenta Rosji Władimira Putina, aby doprowadził do odwołania planowanych na grudzień koncertów Eltona Johna. W liście otwartym do prezydenta rodzice alarmują, że „piosenkarz homoseksualista zamierza udzielić poparcia miejscowym pederastom i złamać obowiązujące w Rosji prawo, ukierunkowane na ochronę dzieci”.

 

Krytycy wprowadzonego niedawno w Rosji prawodawstwa zakazującego homoseksualnej „propagandy” wśród nieletnich lamentują , że jest ono „dyskryminacyjne, ponieważ zakazuje ludziom ujawniania swojej orientacji seksualnej”. Z tego powodu w wyniszczanych systemową demoralizacją krajach zachodnich podniosły się liczne głosy wzywające do odebrania Rosji prawa do organizowania przyszłorocznych zimowych igrzysk olimpijskich.

 

Elton John w opublikowanym na początku września w dzienniku „Guardian” wywiadzie – w którym chełpił się jak to podczas swojej trasy koncertowej po ZSRR w 1979 r. „uprawiał seks” z tłumaczem - nie ukrywał, że zamierza jątrzyć rosyjskie społeczeństwo. Bezczelnie stwierdził, że podczas pobytu w Rosji chce przeprowadzić kampanię wspierania społeczności homoseksualistów. - Jako gej, nie mogę zostawić tych ludzi, na własną rękę, bez wsparcia ich – powiedział prominentny dewiant, który 6 grudnia ma wystąpić na koncercie w Moskwie, a dzień później w Kazaniu.

 

Ten jeden z najbardziej znanych pederastów wśród celebrytów, mieszka ze swoim „partnerem” Davidem Furnishem, z którym jest w związku cywilnym i „wychowuje” dwójkę dzieci. Prowadzi on kampanię na rzecz „praw” zboczeńców w Wielkiej Brytanii i na Ukrainie, gdzie w 2009 r. odmówiono mu prawa do „adopcji” dziecka, z powodu jego wieku i sprzecznego z naturą stanu cywilnego.

 

Po upadku Związku Radzieckiego w 1991 r. dokonano depenalizacji praktyk homoseksualnych. Jednak, według niezależnych od rządu sondaży zdecydowana większość Rosjan aprobuje przepisy zakazujące propagandy zboczeń wśród nieletnich. Ku zgorszeniu zdeprawowanych zachodnich celebrytów, prawie 40 proc. Rosjan uważa, że dewianci seksualni potrzebują leczenia.

 

Dla ścisłości należy dodać, że przyjęta w Rosji ustawa nie zakazuje ludziom, jak twierdzą homoseksualiści - ujawniania swojej orientacji seksualnej. Orientacja seksualna jest tylko jedna – w jej ramach mężczyzna jest zorientowany na kobietę, a kobieta na mężczyznę. Jeśli mamy do czynienia z czymś innym, to nie jest to orientacja, lecz dezorientacja seksualna. Rosyjska ustawa nie zakazuje więc ujawniania swojej orientacji seksualnej (jak inaczej ludzie mogliby się kojarzyć w pary?), lecz zakazuje demoralizacji poprzez publiczne obnoszenie się z dezorientacją seksualną, z którą wiążą się homoseksualne praktyki.

 

 

Krzysztof Warecki, Reuters


DATA: 2013-09-26 10:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W jego wyglądzie i zachowaniu jest coś nienaturalnego, podobnie jak było z Michaelem Jacksonem (u niego m.in. były zbyteczne te operacje i wybielanie). Pomijając wszystko inne, to osoby godne politowania. Elton osiągnął sukces jako muzyk. Nie rozumiem więc po co mu to szpanowanie i popisywanie się odmiennością. Może chce zagłuszyć kompleks niższości czy coś innego. Osoba naprawdę szczęśliwa tak by się chyba nie zachowywała. Albo jest po prostu zły/niedobry.
ponad 4 lata temu / tik
 
osobiscie od dawna ne slucham tworczosci tego dewianta ,calkiem mi z tym dobrze,a nawet uwazam to za zdrowy tryb zycia
ponad 4 lata temu / Hugo de Payens
 
Posłuchać jego piosenek można ale patrzeć na niego nie lubię. Ostentacyjne zachowanie mi nie odpowiada. Może uważa, że to zwiększy jego popularność.
ponad 4 lata temu / sym
 
No właśnie. To jest dobry przykład. Nie wystarczy, że ten pan prowadzi swoje życie wg własnego widzi mi się, to się z tym ostentacyjnie obnosi/chwali i namawia innych aby źle robili nie licząc się z nikim. I to nie jest też dobry wzór dla dzieci.
ponad 4 lata temu / zosia
 
To fakt ze jest dewiantem, ale muzyke ma calkiem calkiem. Staram sie to rozgraniczac, ale moze do czasu jak zacznie spiewac o pederastach i ich (m)zonkach.
ponad 4 lata temu / Jan
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.