Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Elity III RP - zacznijmy odkłamywać historięSkąd wzięły się tzw. "elity" III RP? Jaki wpływ na to, kogo dziś mainstreamowe media zaliczają do grona autorytetów miały czasy PRL i II wojny światowej? Na te i inne pytania odpowiadał podczas spotkania zorganizowanego w Krakowie przez Klub "Polonia Christiana" i Stowarzyszenie Koliber, reżyser - dokumentalista Grzegorz Braun. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z pierwszej części spotkania - kolejne części zaprezentujemy Państwu już wkrótce. 


DATA: 2013-09-05 14:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Według Witolda Wirpszy, w książce "Polaku, kim jesteś?", Niezależna Oficyna Wydawnicza, Warszawa 1978 r., według Lecha Bądkowskiego w książce "Twarzą do przyszłości", wyd-two Młoda Polska, Gdańsk 1979 r., i według Zdzisława Jeziorańskiego pseud. "Jan Nowak", w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" z lipca 1989 r., III RP to Polska Ludowa. Jeżeli nie chcemy, aby Polskę Ludową zaliczać do numerowanych Rzeczypospolitych Polskich, to Trzeciej RP nie ma i nie było, bo nigdy nie zaczęła istnieć. Nie istnieje prawnie uzasadniona cezura.
2 dni temu / K.J.Turzyński
 
Nie odkłamujmy historii,bo znów zaczniemy kłamać,tylko na swoją korzyść.To obecnie widać wyraźnie.Za co zabrali się ochoczo nowi znawcy historii.Zdarzenia historyczne trzeba rzetelnie opisywać.Każdy ustrój i każda ideologia ma swoje elity.Przecież to nic dziwnego.poco takie jałowe rozważania.Czy hitleryzm nie miał swoich elit?Pan Braun wykorzystuje okazję i bałamuci tych, którzy są podatni na manipulację ideologiczną. Zaczął być gorliwym katolikiem.
ponad 4 lata temu / Kazimierz S
 
WARTO DUZO CZESCIEJ O TYM MÓWIC.BRAWO P. braun.
ponad 4 lata temu / KIKA
 
Wpiszcie w wyszukiwarce : zbawienie/rosenthal następnie : Oficjalne dokumenty Międzynarodowego Czerwonego Krzyża - holokaust to oszustwo !!!
ponad 5 lat temu / jerko
 
Szkoda, że takie głosy są tłumione i nie mogą się przebić do mediów. Media spowodowały, że taki głos nie jest słuchany przez polaków. Tu pasuje Wyspiański z Wesela ""Nic nie słysom ino granie, takie ich chyciło spanie"
ponad 5 lat temu / KG
 
Ja tak sobie marzę aby wreszcie zaczęto Polakow uczyć zwięzlego,jasnego przekazu, tego co chca powiedzieć.
ponad 6 lat temu / Alefa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.