DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bardzo dobry artykuł za wyjątkiem kilku językowych wygibasów, aby zmienić sens i dwóch czy trzech przekłamań, dziękuję za to za przytoczenie licznych cytatów. Brawo ONZ! Prosze tylko redakcję o nie używania słowa "prawa człowieka" w cudzysłowiu - chyba wszyscy zgadzamy się, że przestrzeganie praw człowieka to fundamentalna rzecz dla naszej cywilizacji i społecznego ładu, a tam, gdzie prawa człowieka są łamane, źle się dzieje.
2 miesiące temu / Henryk
 
W Polsce nie prześladuje się ani nie łamie praw żadnego człowieka w tym osób z różnymi nietypowymi skłonnościami , wynika to z obowiązującego prawa i z utartej postawy większości obywateli.Nie czynią osoby ani instytucje ani kościół, niezależnie od poglądów na te kwestie. W przestrzeni publicznej jedyna mowa nienawiści pełna gróźb,jaka jest bardzo słyszalna pochodzi z organizacji,niby walczących z tą mową.Skierowana jest przeciw tym, którzy słusznie nie mogą pogodzić się i krytykują właśnie tych bojowników LGBT oraz gender,ze względu na ich publiczne, wulgarne demoralizujące zachowanie urągające dobrym obyczajom np w czasie parad, marszy,a podczas tych parad za wyśmiewanie wierzących katolików i duchownych, obraźliwych słów pod ich adresem a tym samym chęć odbierana katolikom praw,stawianie siebie w jakiejś pozycji wymagającej specjalnych przywilejów. Często sądy pomagają im w ich niecnym działaniu stawiając katolików poza prawem.
4 miesiące temu / Ewelina
 
@Sen - święta prawda. Tolerować można ludzi o skłonnościach LGBTQI, ale nie ich złamanych zasad ideologicznych.
5 miesięcy temu / odszkodowania
 
Słowa abpa Fultona J. Sheena: ?? tolerancja i nietolerancja odnoszą się do dwóch zupełnie różnych spraw. Tolerancja odnosi się wyłącznie do osób, lecz nigdy do zasad. Nietolerancja odnosi się wyłącznie do zasad, lecz nigdy do osób. Musimy być tolerancyjni wobec osób, gdyż są one ludźmi; musimy być nietolerancyjni w odniesieniu do łamania zasad, gdyż pochodzą one od Boga. Musimy być tolerancyjni wobec tych, którzy błądzą, gdyż ich ignorancja mogła sprowadzić ich na manowce, lecz musimy być nietolerancyjni wobec błędu, gdyż to Bóg jest autorem Prawdy, a nie my." Dlatego Kościół w swojej historii zawsze przyjmował skruszonego heretyka do swojego skarbca dusz, lecz nigdy nie przyjmował jego herezji do skarbca swojej mądrości. Abp Fulton J. Sheen;
5 miesięcy temu / Sen
 
W Polsce, gdzie jest ok 95% ochrzczonych - wystarczy rozszerzyć art140 Kodeksu Wykroczenie o "Propagowanie oraz praktyki lgbt". Osoby lgbt, psujący polską demografię, mogliby być skutecznie karani.
5 miesięcy temu / izydor oracz
 
Chore
5 miesięcy temu / X
 
To co to jest jak nie początek końca? Czyli Apokalipsa u bram...
5 miesięcy temu / Kasandra
 
ONZ doprowadzi do tego, o czym pisze pan ekspert. Sponsorzy ONZ-u na bardzo wielu wymusili akceptację zboczeń, ale wiedzą, jaka w końcu przyjdzie odpowiedź - absolutna niezgoda w duchu świętego papieża Piusa V. Wtedy rozpoczną się krwawe prześladowania ogólnoświatowe.
5 miesięcy temu / Sal
 
Może ustalic w której głowie odbywa się u niego proces myslowy
5 miesięcy temu / Hen
 
Jak Bóg chce kogoś ukarać to najpierw odbiera mu rozum.
5 miesięcy temu / tomk
 
brakuje wsrod czlonkow ONZ oficjalnego wyznania wiary w szatana... ale pewnie kiedys i to nastapi.
5 miesięcy temu / xyz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.