DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Eksperci Ordo Iuris o wydarzeniach w Białymstoku: próby przypisywania rodzinom agresji to manipulacja

Eksperci Ordo Iuris o wydarzeniach w Białymstoku: próby przypisywania rodzinom agresji to manipulacja
Źródło: wrotapodlasia.pl /fot. Marcin Nawrocki
#BIAŁYSTOK    #HOMOPARADA    #PROTEST    #AGRESJA    #HULIGANI    #USTAWKA    #RODZINY    #DZIECI    #MODLITWA    #KATEDRA

Sobotni marsz równości w Białymstoku i opór wobec „tęczowej” propagandy wzbudza wiele komentarzy. Środowiska lewicowe próbują generalizować i godne potępienia przejawy agresji przypisywać uczestnikom kontrmanifestacji, skupiającej rodziny. To nieuprawnione działanie!

 

Eksperci nie mają wątpliwości – wykroczenia czy przestępstwa dokonane w Białymstoku przez kilkudziesięciu zadymiarzy muszą zostać ukarane.

 

„W tym samym czasie tysiąc osób modliło się pod białostocką katedrą, a setki brały udział w pikniku rodzinnym. Próby przypisywania im udziału w aktach przemocy to manipulacja” – napisał Tymoteusz Zych z Instytutu Ordo Iuris. Jak dodał, twierdzenie, że „za godne potępienia wykroczenia i przestępstwa dokonane przez chuliganów w Białymstoku są odpowiedzialni przeciwnicy lewicowych ideologii, można porównać do tezy, że za niedawną próbę zabójstwa ks. Bakalarczyka we Wrocławiu są odpowiedzialni krytycy Kościoła”.

 

 

 

Na ocenę białostockich wydarzeń wpływ mogą mieć szczegóły wskazane przez Daniela Liszkiewicza z TVP Info. Analiza wideo zajść pozwoliła mu wyłapać szczegóły (m.in. szereg symulowanych ciosów), które pozwalają postawić tezę, że „kino akcji w Białymstoku wygląda na ustawkę”.

 

Do sprawy na Twitterze odniósł się Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris. „Właśnie dlatego oczekiwanie, aby w 24h ocena wydarzenia była jednoznaczna, a każdy uczestnik życia publicznego potępił jedną lub drugą stronę zajść, szkodzi rzetelności wyjaśnienia całej złożoności sprawy”. Jak dodał, „każdy akt przemocy, ale także prowokacje i manipulacje, trzeba napiętnować”.

 

 

MA


DATA: 2019-07-22 09:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W Chorwacji policja również rozpędza marsze, niektóre kraje afrykańskie też...
4 miesiące temu / do lmao
 
Można Rosji nie lubić, ale raz a definitywnie rozwiązała problem marszów "izwraszczeńców".
4 miesiące temu / lmao
 
Najwyższym osiągnięciem jest pokonać wroga bez walki.
4 miesiące temu / SunTzu
 
Widzicie, jak Wasz świat staje się iluzją? Pora nauczyć się myślenia strategicznego. Można kogoś powalić na deski, nawet nie zbliżając się do niego. Wystarczy poszukać inspiracji chociażby w Naszej historii, takie Powstanie Styczniowe np. Wiem, że to spore przedsięwzięcie interpersonalno-logistyczne, ale kto nie próbuje, nie wygrywa.
4 miesiące temu / VanSchothorst
 
Byłem tam i powiem z całą odpowiedzialnością : Za burdy w Białymstoku odpowiadają "policyjni" tajniacy,którzy prowokowali zarówno mundurowych jak i protestujących.Było to celowe działanie.TZW policja była niezwykle agresywna i nastawiona na spacyfikowanie blokujących marsz sodomitów.Było widać ,że mieli rozkaz wspierać pederastów i brutalnie postępować z ich przeciwnikami.To był poligon dla oddziałow do rozpędzania zamieszek!!!!!!
4 miesiące temu / mario46best
 
Gdyby nie armia sowiecka w latach 1944-1946, to podziemie niepodległościowe poradziłoby sobie z komunistami w 2 tygodnie - taką opinię wówczas wygłaszali komuniści. Gdyby nie policja ochraniająca zboczeńców, do żadnego marszu w Polsce nie doszłoby.To jest sztucznie podtrzymywane przez różne władze na różnych szczeblach i ochraniane przez różne służby na czele z policją. Krótką mówiąc: instytucja jaką jest policja została powołana do pilnowania porządku publicznego, a ochrania środowiska skupione wokół marksistowskiej ideologii niszczącej porządek publiczny i jednocześnie strzela rzuca w ich kierunku granaty hukowe, pryska gazem łzawiącym do mieszkańców miasta, którzy właściwie rozpoznają problem.
4 miesiące temu / lolek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.