DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Ekshumacje gen. Kwiatkowskiego: czarny worek budowlany i osiem ciał w jednym grobie

Ekshumacje gen. Kwiatkowskiego: czarny worek budowlany i osiem ciał w jednym grobie
Fot. Piotr Wojnarowski/Forum

Przez lata w ogóle nie wiedziałam, czy znaleźli mi męża. To teraz się dowiedziałam – powiedziała Krystyna Kwiatkowska, wdowa po śp. generale Bronisławie Kwiatkowskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Tymi słowami generałowa skomentowała ustalenia dziennika „Fakt”, który poinformował, że w trumnie Dowódcy Operacyjnym Sił Zbrojnych RP znajdowały się jeszcze szczątki siedmiu innych ofiar katastrofy.

 

Krzyczeć mi się chce na cały świat. Nienawidzę kłamstwa. Siedem lat mnie okłamywano – powiedziała rozgoryczona wdowa. Dodała, że nie wie, co ma teraz począć. Skoro bowiem poprzedni rząd „tak starannie” zadbał o jak najszybszy pochówek jej męża, to niewykluczone, że kolejne fragmenty jego ciała mogą zostać odnalezione w trumnach innych ofiar.

 

Dlaczego zwierzchnicy generała, były prezydent Bronisław Komorowski i były szef MON Bogdan Klich jako kolejni w historii powielali rosyjskie kłamstwa o godnym potraktowaniu naszych bliskich tak, jak przez ponad 50 lat polskie władzę powielały rosyjską wersję o Katyniu? – pytała retorycznie wdowa po generale.

 

Ekshumacja gen. Kwiatkowskiego na cmentarzu Salwatorskim była 18. ekshumacją przeprowadzoną w związku ze śledztwem w sprawie katastrofy smoleńskiej. - Myślą państwo, że chodzi o małe części ciała? To bardzo się państwo mylicie – powiedziała generałowa. Poinformowała również, że ciało jej męża zostało sprofanowane. - Skrępowali go sznurkiem w czarnej folii budowlanej – poinformowała.

 

Źródło: rp.pl, fakt.pl, tvp.info

TK


DATA: 2017-05-29 12:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Upodlili Rodziny i nie ma dla nich przebaczenia. PO won z polityki !!!
ponad 2 lata temu / ala
 
Co się stało z nogą gen.Kwiatkowskiego, którą Kaczyński w kwietniu 2010 znalazł w trumnie swego brata? Nie było ekshumacji generała?
ponad 2 lata temu / ?
 
Do @NN nie było profanacji ??? 3 dłonie w jednej trumnie w innej 2 miednice, pety papierosów , prezydenta potrktowano jak worek śmieci .. ile srebrniów płacą ci za demagie ?
ponad 2 lata temu / sten
 
NN kłamie że myśli sobie, gdyż bezmyślnie publikuje swoje wypociny o wspólnym pochówku ofiar katastrofy smoleńskiej, uzasadniając tym że dokładnie tak samo robili wzorce ideowe NN, czyli sowieci w Katyniu, chowając swe ofiary we wspólnej mogile. Można sądzić,że jak zwykle NN ma na celu podniecać się swym brakiem kultury,a to wcale nie jest nikomu poza NN potrzebne,robienie sensacji z zaprzeczania faktom, publicznie roztrząsając oraz dodatkowo zadrażniając stosunki międzyludzkie. Jakie niby wtedy mogły być trudności z identyfikacją ciał, skoro obecnie, po tylu latach, takich trudności nie ma? I jeszcze hipokryta pisze o tolerancji, mimo że sam od dawna na tym portalu nie okazuje tolerancji wobec poglądów gospodarzy.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Po katastrofie Izraelskiego CH-53 w Rumunii 26 lipca 2010r.Od razu ekipa Izraelska zabrała zwłoki 8 żołnierzy w obecności biegłych sądowych, Nataniahu-Premier pożegnał słowami "Byli szybsi niż orły, silniejsi niż lwy: z II Ks.Samuela. Już następnego dnia ich ekipa 80 żołnierzy i specjalistów zaczęła kompletować szczątki samolotu . Zestrzelony na terenie Ukrainy Holenderski Samolot został przewieziony do Holandii w ciągu 3 miesięcy -również przez teren Polski. W Bazie NATO w Ramstein(Niemcy) Generał BRADY(USA) odsłonił Tablicę (w 2010r.) ku czci Generała Błasika o treści" "Droga do Nieba jest otwarta dla tych , którzy służą Ojczyźnie"- THE DOOR IS OPEN TO HEAVEN TO THOSE, WHO SERVE THE FATHERLAND. Co po katastrofie 10.04.2010r. mówił Komorowski i eeeeee-lyta????
ponad 2 lata temu / Anna
 
Jak daje się zauważyć w informacjach medialnych,nikt nie zapiera się i nie profanuje ciał,to wielka przesada.Profanacja to przecież zbezczeszczenie świętości,a przecież mimo bałaganu przy rozpoznawaniu zwłok,jak mówią informację, nie było ich bezczeszczenia.Więc po co takie oceny na wyrost.To nie jest "agentura",tylko wyciąganie własnych wniosków oraz inna ocena faktów nielojalnie z porządkiem układowym.Czy to jest obrażające?Może przydałoby się więcej tolerancji, na tym portalu, dla tych którzy na opisywaną rzeczywistość patrzą z innej strony,oceniają ją bardziej krytycznie,bardziej obrazoburczo.
ponad 2 lata temu / NN
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.