DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2019 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

Ekshibicjonizm to nie przestępstwo - nowa odsłona rewolucji seksualnej w Meksyku

Ekshibicjonizm to nie przestępstwo - nowa odsłona rewolucji seksualnej w Meksyku
fot. amirhd/sxc.hu

„Radni meksykańskiej Guadalajary przyjęli przepisy, które de facto legalizują uprawianie seksu w miejscach publicznych” – poinformował amerykański „Newsweek”.

 

„Uprawianie seksu lub dopuszczanie się aktów ekshibicjonizmu lub innych aktów seksualnych w miejscach publicznych, pustostanach, samochodach i w przestrzeni prywatnej znajdującej się na widoku publicznym, będzie traktowane jako wykroczenie jeżeli obywatel zażąda interwencji policji”, głosi nowe prawo.

 

Oznacza to, że te zachowania będą dozwolone pod warunkiem, że nie zostanie zgłoszona na policję skarga „od osoby trzeciej”. Nie oznacza to jednak, że funkcjonariusze przeprowadzą interwencję. Zdaniem lokalnych władz priorytetem ma być bowiem dla nich zajmowanie się poważniejszymi przestępstwami, na co dotychczas mieli nie mieć czasu.

 

Władze argumentują również, że dzięki nowemu prawu zostanie ukrócony proceder „wymuszania przez policjantów łapówek od młodych ludzi przyłapanych na seksie w miejscu publicznym”.

 

Takie tłumaczenia są jednak całkowicie niewiarygodne i bardziej obrazują głupotę radnych Guadalajary niż ich troskę o bezpieczeństwo mieszkańców. Pod hasłami „walki z poważnymi przestępstwami” dają oni bowiem zielone światło dla demoralizacji i akceptacji wszelkiej maści zboczeń.

 

Widać wyraźnie, że rewolucja seksualna przyśpiesza i niewykluczone, że „eksperyment z Guadalajary” już niedługo zostanie przeniesiony do innych miejsc na świecie.

 

Źródło: rp.pl

TK


DATA: 2018-08-23 08:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oni maja rację, jeśli zakładają, ze Boga nie ma. Bez Boga nie ma przykazań. Jeśli uważają, że Boga nie ma, to wszystko wolno, nawet zabijanie, jeśli prawo pozwala. Taki jest świat bez Boga. To kolejna odsłona walki cywilizacji ateistycznej z cywilizacją wiary. Ale Bóg jest i jest odpowiedzialność przed Nim.
ponad 1 rok temu / ksiądz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.