Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Ekoreligia - zielona odsłona neomarksizmu. Prof. Paweł Skrzydlewski dla PCh24 [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Aby dobry człowiek uwierzył złu, musi ono zostać podane pod maską dobra - przypomina prof. Paweł Skrzydlewski, opisując radykalne postulaty ekologiczne, wykorzystujące kryzys do promowania rozwiązań odwracających naturalny porządek świata i kwestionujących miejsce człowieka wśród Stworzenia.

 

***

Rozmowa z prof. Pawłem Skrzydlewskim ukazała się w 75. numerze "Polonia Christiana".

 

Sto lat temu pokonaliśmy czerwoną zarazę, ratując tym samym Europę przed niechybnym nią zarażeniem. Niekwestionowany Cud nad Wisłą to temat główny najnowszego wydania magazynu „Polonia Christiana”. Warto bowiem pamiętać, że walki tej nie toczyliśmy sami, lecz otrzymaliśmy w niej decydujące wsparcie nadprzyrodzone – jak dowodzi w obszernym eseju Jerzy Wolak.

 

Świat jednak nie życzył sobie tego typu cudów – przeciwnie, spora jego część już wówczas życzyła sobie zwycięstwa Bolszewii, wskutek czego czerwona zaraza do dziś pojawia się w całej tęczy odmian, a na koniec wydaje się jej ulegać nawet Kościół katolicki – o czym ciekawie opowiadają w wywiadach goście magazynu.

 

Tak jak sto lat temu, świat oczekuje dziś zwycięstwa Bolszewii w wersji zielonej, wykorzystującej kryzys ekologiczny do odwrócenia porządku świata i stworzenia nowego człowieka, który zrezygnuje ze swojego powołania gospodarza ziemi na rzecz zdziczenia, trybalizmu i kolektywizmu.

 

 

 

 

 


DATA: 2020-07-21 12:35:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Proponuję Panu "profesorowi" lekturę znajomego zwolennika ziemi ś.p. Karola Wojtyły i wystąpienie jego poprzednika Pawła VI w ONZ na temat przyrody !!! jak również JPII Wna II Konferencji ONZ w rio de Janeiro. Tam leżą korzenie ekologizmu, i oczywiście jego czerwone odcienie w tzw.Greenpeace. Także przestańcie znów atakować świeckich za podwaliny położone przez papieży na ten temat!!! Kiedy zacznie się Ewangeizacja w Kościele by zbawić człowieka,a nie zmieniać prawa socjalne i inne tu na ziemi. W żadnym z listów nie ma mowy o zmianach w banku czy w sosunkach społecznych mino, że istniało NIEWOLNICTWO. Dość OBŁUDY. EWANGELIZACJA by Owce były Zbawione !!!!
1 miesiąc temu / małyMINISTRANT
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.