DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale co jest złego w segregowaniu odpadów? I co z badanuami naukowymi? Naprawdę kondycja środowiska jest zła i wielkim grzechem jest to, że otrzymawszy Ziemię od Boga, człowiek zamiast troszczyć się o nią doprowadził ja do takiego stanu. Poza tym wizja "zagłady" jest dość bliska, jeżeli nie zmienimy swoich wygodnickich nawyków
ponad 1 rok temu / Eko chrześcija
 
Lucyferianie, choć nie znam nikogo kto by się tak nazywał to jest jednak bardzo dobre określenie.
ponad 1 rok temu / Do Zoltar
 
Nie ma ekologistów. Są tylko lucyferianie. Ich przykazania są czystym zaprzeczeniem Bożych praw. Praktycznie każdy postulat lewicy jest realizacją postulatów lucyferian. Nazywanie ich ekologistami, socjalistami, marksistami czy innymi -ami nie ma sensu. Wszyscy są częścią planu lucyferian. Żyjemy tuż przed powtórnym przyjściem Chrystusa, stąd wszytko tak się dzieje.
ponad 1 rok temu / Zoltar
 
Artykuł tworzy piękną i spójną historię, jednak zastanówmy się czy wiarygodną. Przytoczone historie wydają się być bardzo ekstremalne i nie wydaje mi się aby właściwe było ich przytaczanie tak samo jak niewłaściwe byłoby przytaczanie tylko historii ekstremalnie radykalnych chrześcijan w dyskusji na temat religii. Możemy tylko wyobrazić sobie jak wyglądałaby taka opowieść i bynajmniej nie byłaby ona dla chrześcijaństwa korzystna. Niestety autor nie stworzył tu historii opartej o rzetelne informacje odzwierciedlające średnią postawę grupy, ale wybrał pasujące do jego spójnej opowieści ekstremalnie negatywne postawy i odrzucił wszelkie pozostałe. Pochwalić należy jednak treść pierwszej części pierwszego zdania w ostatnim akapicie, chociaż wskazana byłaby tu mała modyfikacja: "Choć tylko nieliczni "zieloni" podzielają te najbardziej ekstremalne założenia ekoreligii, to..." Wydaje mi się, że ta zmiana dodałaby odrobinę wiarygodności. Zachęcam do refleksji
ponad 1 rok temu / Patryk
 
Ekoterroryści nie zauważają że państwa które są przeludnione bądź zaraz takimi będą typu Chiny,Indie czy Egipt maja gdzies ich przemyslenia. Co z tego że my byśmy się przestali rozmnazac skoro w ich kulturze szczególnie w krajach muzułmańskich im większa ilość dzieci tym większe poważanie w społeczeństwie.
ponad 1 rok temu / 98
 
Czy to gnostycyzm, czy to ekologizm materialistów czy ich komunizm, wszystkie mają jeden wspólny cel, który zdradza ich ojca, od początku będącego kłamcą i zabójcą: wymazać w jak największym stopniu ludzkość z powierzchni ziemi.
ponad 1 rok temu / sp
 
Ppppp, to smutne, że tak łatwo ludziom wmówić byle bzdurę. Zaludniona jest, ale wcale nie jest przeludniona. Ostatnio przejechałam około 400 km i widziałam, dziesiątki czy setki kilometrów kwadratowych niezamieszkałego terenu. Przeludnione są wielkie aglomeracje i tylko niektóre obszary planety, większość terenów świeci pustkami, jeśli chodzi o ludzi. Tak jest i każdy może to potwierdzić. Wystarczy ruszyć się gdziekolwiek, a nie tylko patrzeć w telewizor. Rudy, wiesz, jak się pisze, a nie wiesz, co to jest. Smuga kondensacyjna na początku wygląda podobnie, ale nie rozszerza się, formując w jakby chmury, lecz znika. Po deszczu z takich chemicznych chmur z dnia na dzień część liści co wrażliwszych roślin ma czarne lub brązowe plamy, a nawet dziury, a reszta liścia żółknie. Obserwuję to zjawisko ze trzy czy cztery lata. Zresztą nie ja jedna. Oczywiście napiszesz, że to choroba, ale choroba nie niszczy części rośliny w kilka godzin, nie rozprzestrzeniając się na resztę.
ponad 1 rok temu / :(
 
Spalanie ropy i węgla dobre, chemtrails złe. Weź to człowieku zrozum prawicę.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Rudy nie udawaj greka.To sie sa żadne chmury,już nawet oficjalnie w USA zajmujacy sie tym tematem mówią,ze to opryski chemicznie.Niebo pocięte w paski albo wielokrotnie przypominające szachownice ,jakie to sa chmury człowieku?
ponad 1 rok temu / do Rudy
 
@? Po pierwsze pisze się chemtrails. Chem-chemikalia, trails- ślady. I opisywane zjawisko to nic innego jak śmuga kondensacyjna zawierająca parę wodną. @Maciek- rozejrzyj się poza czubkiem swojego nosa przyjacielu, a zobaczysz : I nie są to strony internetowe i telewizja tylko artykuły indeksowanych czasopism naukowych, a także mój własny czynny udział w badaniach. Pozdrawiam.
ponad 1 rok temu / Rudy
 
"u mnie" ,jesteś pępkiem świata?
ponad 1 rok temu / do maciek
 
Jeszcze trzeba dodać że cechą najbardziej wspólną dla tych ideologi jest nakrecanie machiny wojennej i na to powinno się zwracać uwagę w przypadku Zielonych. Niemcy mają wtedy duże szanse żeby stać się znowu państwem totalitarnym a nie demokratycznym.
ponad 1 rok temu / kk
 
@Rudy "Przyroda zaczyna wariować" mniej telewizji i dziwnych stron w intrenecie:. u mnie porządnej burzy nie było od 25 lat a Ty mi tu o wariującej przyrodzie. : z resztą bzdur szkoda dyskutować. Poranieni ludzie nie potrafiący stworzyć własnych szczęśliwych chrześcijańskich rodzin, chcą żeby świat wokół nich był tak samo zwichrowany.
ponad 1 rok temu / maciek
 
Pol-potyzm.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Chrześcijaństwo jako sposób życia na ziemi ma sens tylko wtedy gdy mądrze stosuje się wszystkie jego zalecenia. Rozmnażajcie się abyście zaludnili Ziemie jest pięknym poleceniem ale skoro Ziemia została zaludniona to może trzeba trochę przestać? Niestety obecnie nie da się zarządzać populacją ludzką bez totalitaryzmu i nie ma co z tym walczyć. Najważniejszym przykazaniem którego nikt nam nie zabrania jest przykazanie miłości wobec Boga, ludzi i siebie samego a dbanie o planetę to też jego realizacja.
ponad 1 rok temu / Pppp
 
Rudy, dlaczego ekolodzy nie walczą z chemitrales? Tony chemikaliów oczyszczają Ziemię czy ją niszczą?
ponad 1 rok temu / ?
 
W pełni zgadzam się z autorem artykułu że ekologizm to ideologia bardzo podobna do faszyzmu i komunizmu. Pewnie wypływająca z powyższych w myśl jeszcze doskonalszych rewolucji. I przewyzszajaca pozostałe pod względem liczby ofiar szczególnie gdy nabierze rozpędu. A ruch zielonych rozkręca się i dochodzi do władzy znowu w Niemczech?.
ponad 1 rok temu / kk
 
Raj i upadek: ale jakby nie było to właśnie ekolodzy najlepiej wypełniają to boże polecenie. To oni wymyślili zrównoważony rozwój i stosują go. Grzech rozmnażania: tu też jest sporo racji kiedy spojrzymy na biedne rodziny. 5-8 dzieci a ledwo starcza im środków do życia dla siebie. Kraje wysoko rozwinięte rzadko kiedy mają dodatni przyrost, bo to zazwyczaj ludzie wykształceni i o dobrym statusie. Wystarczy im max 3-4, bo wiedzą że zapewnią im lepsze warunki. Inne ekogrzechy i ekokataklizm: rozejrzyjcie się dookoła. To się wszystko dzieje. Przyroda zaczyna wariować i nikt mi nie wmówi że tak szybkie zmiany to normalna sprawa. Poza tym czy że Stephenem Hawkingiem też kłócilibyście się o teorie fizyki kwantowej?
ponad 1 rok temu / Rudy
 
Pan Gurgin Bakircioglu oraz inni zwolennicy zaawansowanego ekologizmu mogliby w duchu ratowania planety uczynić jeszcze jeden krok dalej i usunąć się z tego świata. Dzięki temu ruchowi nie tylko nie mieliby dzieci ale jednocześnie sami przestaliby wytwarzać ślad węglowy, produkować śmieci i wydaliny. Technologia kompostowania zwłok pozwoliłaby im w kilka tygodni wejść w pełne zjednoczenie z Matką Ziemią. Populacja ludzka od razu uległaby zmniejszeniu. Same korzyści i czysta ekologia.Proszę nie traktować wpisu jako mowy nienawiści ale jako przejaw czystej troski o dobre samopoczucie ekologistów.
ponad 1 rok temu / Andrzej
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.