DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Istnieje niekiedy prewencyjna potrzeba dokonania sanitarnej wycinki drzew by ochronić zdrową substancje przyrodniczą,jak to miało miejsce za śp. prof.Szyszki którego wówczas "zaszczuto"; histeryczne larum tych niby-ekologów maiło wsparcie Brukseli - proszę jechać do puszczy dziś i sprawdzić jakiego ogromnego spustoszenia dokonał kornik.
2 miesiące temu / t
 
A gdzie byli jak szambo warszawskie wylewało się do Wisły?!
2 miesiące temu / Józef
 
Pytam się gdzie była ochrona publicznego było nie było rządowego bo ministerialnego budynku? Nie powinna owa ochrona interweniować włącznie z zastrzeleniem prowodyrów? Kilka trupów prowokatorów i mamy w polskim bantustanie pokój i prawo przestrzegane. Kto za ochronę odpowiada tego rodzaju obiektów? Minister i komendanci służb powinni być już na zbity pysk wywalenie na asfalt. Od około 15 lat była takich numerków kilkadziesiąt! I nic. Żadnej odpowiedzialności służb instytucji i urzędów odpowiedzialnych za prawo i bezpieczeństwo. Kierownictwa tych służb powinny z urzędu być postawione przed prokuratury i sądu do ukarania. Tak byłoby w państwie poważnym lecz nie w Polsce.
2 miesiące temu / Borosopel
 
Nie tnijcie starych drzew- jak pod Berlinem by uruchomić nową kopalnię
2 miesiące temu / Ironia
 
co to za Panstwo gdzie mozna sobie skakac po dachach ministerstw?
2 miesiące temu / olek
 
Areszt i kara finansowa
2 miesiące temu / IRE
 
Czy nie powinni obniżyć liczby ludności świata oni najpierw? Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, kto jest tym "trzecim"??
2 miesiące temu / kit
 
@Jot, do tego najwięcej tlenu produkują drzewa, które rosną, a nie te stare.
2 miesiące temu / gość
 
Przecież jak chcą mieć ekologiczne budownictwo to drewno jest potrzebne.
2 miesiące temu / Jot
 
Nic im nie zrobią, bo polskie lewackie władze boją się 'międzynarodówki". Polacy niby wybierają prezydenta i inne władze, a tak naprawdę te gremia trzęsą portkami przed światowym żydostwem i masonerią.
2 miesiące temu / jestem
 
Mamy stowarzyszenia , funadacje i lokacje ich produktów, mamy homofobie , homoseksualstów i różnych "takich" co nie wiedzą kim są. Mamy heppeningi i różnych heppeningowców biegających po ulicach z plakatami lub gołymi "pupami". Mamy SKANDALE, ludzi "małpy" na balkonach, ekscesy , narkomanów, tęczowych chłopczyków , wymiociny po piwie i zasikane stare kamienice ... Mamy zielonych marketingowców, którzy pokończyli zielone uczelnie i nie mają "roboty" więc są do wynajęcia za zielone. Mieliśmy bo już NIE MAMY przestrzeni publicznej , w której OBOWIĄZUJE PRAWO KAŻDEGO zaś chuligani robią co chcą w imię WOLNOŚCI OBYWATELSKICH. Jak się tworzy IDIOTOKRACJĘ to jednym z jej narzędzi są debaty. A może jednak należałoby powrócić do STOWARZYSZENIA OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ jako przywracającej ŁAD PUBLICZNY i TRZEŹWE MYŚLENIE MĘŻCZYZN o życiu i zagrożeniach.
2 miesiące temu / iskierka
 
A co na to ochrona budynków rządowych ? Jest jakaś w ogóle ?
2 miesiące temu / Pentody
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.