Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2018 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Ekolodzy troszczą się o kury – a dlaczego nie o komary? Nadchodzi antyludzka rewolucja! [VIDEO]


Nadająca zwierzętom cechy ludzkie lewicowa retoryka bardzo często brzmi absurdalnie. Kryje się za tym jednak coś więcej. Afirmacji zwierząt towarzyszy bowiem pogarda dla ludzi. Zwierzęta – w postępowej nowomowie – nie zdychają, a umierają, jest mowa o zgonach. A abortowane dziecko? Dla lewicy to zlepek komórek, zaś człowiek, w nauce Kościoła korona stworzenia ukształtowana na podobieństwo Pana Boga, jest – w myśl teoretyków „zrównoważonego rozwoju” – nowotworem toczącym planetę. A chorobą należy przecież zwalczać…  W ten sposób na horyzoncie jawi się kolejna niezwykle groźna antyludzka rewolucja!

 

  


DATA: 2018-08-30 07:56:00
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Każda żywa istota cierpi kiedy zadaje jej się ból,odmawia jedzenia i picia,trzyma w potwornym ścisku i zadaje straszną śmierć na oczach innych istot.To każdy rozumny wie,prawda ???
3 dni temu / Cierpienie
 
Zwierzęta nie powinny cierpieć, to jest niepotrzebne i niekorzystne dla jakości mleka, mięsa, jaj. Poza tym jesteśmy ludźmi więc zachowujmy się jak ludzie. Oczywiste jest również że ludzie powinni żyć godnie i być traktowani z szacunkiem.
3 dni temu / marian
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 76 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.