Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   KWIETNIA   2019 r.

Wielki Piątek
Św. Leona IX, papieża
Św. Ekspedyta, męczennika
 
 
 
 

Ekolodzy troszczą się o kury – a dlaczego nie o komary? Nadchodzi antyludzka rewolucja! [VIDEO]


Nadająca zwierzętom cechy ludzkie lewicowa retoryka bardzo często brzmi absurdalnie. Kryje się za tym jednak coś więcej. Afirmacji zwierząt towarzyszy bowiem pogarda dla ludzi. Zwierzęta – w postępowej nowomowie – nie zdychają, a umierają, jest mowa o zgonach. A abortowane dziecko? Dla lewicy to zlepek komórek, zaś człowiek, w nauce Kościoła korona stworzenia ukształtowana na podobieństwo Pana Boga, jest – w myśl teoretyków „zrównoważonego rozwoju” – nowotworem toczącym planetę. A chorobą należy przecież zwalczać…  W ten sposób na horyzoncie jawi się kolejna niezwykle groźna antyludzka rewolucja!

 

  


DATA: 2018-08-30 07:56:00
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ludzie ludziom gotują ten los.
6 miesięcy temu / Maria
 
Lewicowi przedstawiciele w PE parę lat temu chcieli zabronić stosowanie pluszowych przytulanek dla dzieci, motywując to tym, że ponoć dzieci w kontakcie z przytulanką mogą się udusić. Wygląda na to, że w ich pomysłach szaleństwo nie ma granic.
6 miesięcy temu / Mietek
 
Każda żywa istota cierpi kiedy zadaje jej się ból,odmawia jedzenia i picia,trzyma w potwornym ścisku i zadaje straszną śmierć na oczach innych istot.To każdy rozumny wie,prawda ???
7 miesięcy temu / Cierpienie
 
Zwierzęta nie powinny cierpieć, to jest niepotrzebne i niekorzystne dla jakości mleka, mięsa, jaj. Poza tym jesteśmy ludźmi więc zachowujmy się jak ludzie. Oczywiste jest również że ludzie powinni żyć godnie i być traktowani z szacunkiem.
7 miesięcy temu / marian
 
A dlaczego nie mogą być zwierzęta hodowane tak aby nie doznawały cierpień w ich krótkim życiu przed ich zjedzeniem i były hodowane tradycyjnie i karmione paszą bez hormonów i antybiotyków i było szonowane życie nie poczętego jeszcze człowieka, to jest jakaś według Was sprzeczność ?!
7 miesięcy temu / Observator
 
A co jest dziwnego w wyśmiewaniu bezmyślnie zastosowanego argumentu o treści "jak sama nazwa wskazuje"? Ooo, to w krajach anglojęzycznych definicja rodziny jest inna niż w Polsce??? Przytocz ją i podaj źródło :)
7 miesięcy temu / do hm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 97 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.