Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Eko-wege-kandydat Hołownia i budowa polskiej cywilizacji śmierci. Przegląd Prasy PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Wraz z rozpoczęciem nowej kadencji parlamentu w Trybunale Konstytucyjnym umorzono wniosek 107 posłów w sprawie aborcji eugenicznej. Czy dramatyczne oświadczenie abp. Gądeckiego obudzi sumienia Polaków i uratuje życie dzieci poczętych? W programie komentujemy również wizję Szymona Hołowni dotyczącą „prezydenta wszystkich Polaków”, a także omawiamy treści zawarte w najnowszym numerze magazynu „Polonia Christiana”. Jacek Ożóg, Marcin Austyn i Tomasz Kolanek zapraszają na „Przegląd Prasy PCh24”.


DATA: 2019-12-02 14:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Za dużo rozmawiamy o tych szaleńcach i szkodnikach typu Hołownia. Wiech: popieram ! Pierwszy List św. Pawła do Tymoteusza "...Jeśli ktoś naucza inaczej i nie trzyma się zdrowych nauk Pana naszego, Jezusa Chrystusa, oraz nauczania zgodnego z pobożnością, 4 to jest nadęty, niczego nie pojmuje, lecz choruje na dociekania i słowne utarczki. Z nich rodzą się: zawiść, kłótliwość, bluźnierstwa, złośliwe podejrzenia, 5 ciągłe spory ludzi o wypaczonym umyśle i pozbawionych prawdy ? ludzi, którzy uważają, że pobożność jest źródłem zysku. ..."
ponad 1 rok temu / @Wiech
 
Jest to postać, która w zeszłym roku prowadziła rekolekcje adwentowe w niektótych kościołach Warszawy, ma więc poparcie przynajmniej części Kościoła. Jest to o tyle dziwne, bo twierdzi, że to zwierzęta będą nas sądzić na Sądzie Ostatecznym, podcas gdy Wyznanie Wiary głosi, że to Jezus Chrystus "przyjdzie sądzić żywych i umarłych". Po "prezesie" - wielbicielu futrzaków, byłby kolejny miłośnik praw zwierząt. Prawa ludzi są dla nich obu nie ważne.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Dziwi mnie ciągłe rozpisywanie się o Hołowni, komuś bardzo zależy by promowac go również w PCh24, kim jest ta osoba po za tym, iż bełkocze. Zajmowanie się tym co on bredzi swiadczy o tym, iż Polska jest chora i Naród rownież jest chory i jeśli się z tego nie wyleczymy i nie pójdziemy przez życie ściśle w/g Ewangeli to nasza pszyszłość pisze się nieciekawie.
ponad 1 rok temu / Wiech
 
Nie jest dla mnie zrozumiałe zajmowanie się osobą Hołowni. Nie rozumiem. Z drugiej strony - Jasiek , jak maja się ci panowie odnosić do jego osoby. Sam prowokuje. Jak się okazało tematy związane , nazwijmy to z wiarą, nie pozwalają na zbicie kasy. Wydaje się , że ekologia i miłość do zwierząt w korelacji z wiarą to idealny temat biznesowy. Zastanawiam się dlaczego weganie są tacy drażliwi, może to zbieg okoliczności ale takie mam spostrzeżenia na podstawie obserwacji kilku osób, może w ich diecie czegoś brakuje co nie pozwala im na uzyskanie większego spokoju.Mój ojciec "uspokoił" się, stosując dietę weg dopiero wtedy gdy dodał do niej ryby. Przepraszam osoby , które mogłem urazić tym wpisem ale takie mam obserwacje.
ponad 1 rok temu / mario
 
Trzech ignorantów. Wy chyba myślicie, że Jezus na Sądzie Ostatecznym powie wam wszystkim po kolei "dziękuję bardzo, że wyśmiałeś publicznie tego świra, który mówi o wrażliwości wobec zwierząt I tej szatańskiej katastrofie klimatycznej. Bardzo mi się podobał szczególnie ten odcinek, kiedy zjechałeś go bez wachania, jakby nie byl moim ukochanym synem, jakbym nie ukochał go na życie, podobnie, jak Ciebie" Ja też nie jem mięsa, bo nie przechodzę obojętnie obok cierpienia zwierząt. Zostaliśmy stworzeni, jako bracia przyrody, a nie jej właściciele.. Odnośnie klimatu; Ktoś czytał encyklikę "Laudato si"? To zapraszam. Franciszek mówi o tym samym, uwrażliwia na przyrodę...I życzę wam na koniec wrażliwości, bo jesteście daleko od nauki Chrystusa, w imieniu którego się wypowiadacie. I pamiętajcie, że wszyscy odpowiemy za swoje słowa.
ponad 1 rok temu / Jasiek
 
Może kandydować na króla POKEMONÓW, albo do roli Frankensteina, nie potrzeba charakteryzacji.
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.