Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Eko-globalizacja z chińską twarzą – fałszywe antidotum na światowy „koronakryzys”


Odtwórz w YouTube
 

Pandemia koronawirusa pokazała, że aplikowana nam od lat globalizacja pod dyktando demokracji liberalnej nie zdała egzaminu. Zamiast jednak wrócić do Porządku, na horyzoncie widać już chęci do wykonaniu skoku. Fałszywym antidotum na kryzys po koronawirusie ma być eko-globalizacja z chińską twarzą, w której ważną rolę odgrywać mają autorytarne rządy. Co w nowym świecie czeka Kościół oraz środowiska dające dziś odpór genderowej rewolucji? Na program zapraszają Łukasz Karpiel i Marcin Austyn PCh24 TV.

 

 

 

Zobacz także program

Agedna 2030. Nowy porządek świata

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 17:51:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Z przepowiedni, którą słyszałam chyba 60 lat temu i zapamiętałam : Rasa żółta zaleje świat. Od siebie dodam, że Chiny, to jedna wielka mafia.
2 miesiące temu / Tyle.
 
Prezydent Duda poprosił Chiny o pomoc w zapewnieniu polskiej służbie zdrowia środków ochrony osobistej. A dlaczego nie zwrócił się z tym do UE i USA? I nagle w polskich mediach zaczęto mówić ?Chińska Republika Ludowa". Nie komunistyczne Chiny, nie reżim komunistyczny, ale Chińska Republika Ludowa. Gdzie się podziała Hanna Shen - mieszkająca na Tajwanie korespondentka Gazety Polskiej i innych prawicowych mediów polskich, od 10 lat plująca jadem w tych mediach na tę Chińską Republikę Ludową. Np. 19 czerwca 2019 r. pani Shen w wywiadzie dla pana Rachonia w Polskim Radiu 24 ostrzegała: ?Nie rozumiemy w Polsce, jakie jest zagrożenie ze strony Chin. Nie rozumiemy, że Nowy Jedwabny Szlak to nie jest tylko współpraca gospodarcza. Za tym może przyjść armia chińska. Z chińskimi inwestycjami przychodzą pożyczki, które uzależniają dane państwo?. Z kolei Rachoń stwierdził: ?Wiadomo, państwo chińskie jest państwem totalitarnym?. I nagle to wszystko ucichło na jak długo?. Prezydent Duda pros
2 miesiące temu / sceptyk
 
W Chinach na tego wirusa umarło ponad 23 mln. ludzi. To jest państwo-potwór, czerwony smok. Teraz wysłali do nas maski, przez które ludzie mogą się tym zarażać. Dlaczego nikt nie pali się, żeby te maski dokładnie pobadać?
2 miesiące temu / Patryk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.