DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Egzotyczna imigracja do Polski: o tym nie trzeba głośno mówić!

Egzotyczna imigracja do Polski: o tym nie trzeba głośno mówić!
Fot. Łukasz Dejnarowicz / Forum

Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja: imigranci, których PiS miał nie wpuszczać – powiedział Wojciech Cejrowski w „Radiowym Przeglądzie Prasy”, wyemitowanym na internetowym kanale wideo. Podróżnik i publicysta skomentował zwrot o 180 stopni pomiędzy przedwyborczymi deklaracjami partii rządzącej a realiami: tysiącami sprowadzanych do Polski egzotycznych obcokrajowców, którzy są bardzo pożądaną przez koncerny tzw. tanią siłą roboczą.

 

- Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja: Imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych „biednych uchodźców”, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym sobie będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu – mówił Cejrowski.

 

– A teraz, odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy – dodał podróżnik.

 

Wojciech Cejrowski opowiadał o tysiącach „pracowników” sprowadzanych z Pakistanu i Indii, a także o zmowie milczenia roztoczonej wokół tego problemu przez największe stacje telewizyjne – zarówno „rządową” TVP, jak i opozycyjną TVN. Audycja miała premierę we wtorek, zaś w środę 17 bm. znalazła się na kanale You Tube podróżnika. Jak na ironię, tego samego dnia Prawo i Sprawiedliwość wpuściło do internetowej sieci przedwyborczy spot mający przekonać głosujących, że partia rządząca, w przeciwieństwie do opozycji, zabezpieczy Polskę przed zgubnymi skutkami masowej imigracji przybyszów z państw islamskich.

 

 

 

Źródło: You Tube / Wojciech Cejrowski, nczas.com, Twitter

RoM

 


DATA: 2018-10-17 21:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No to Pana Cejrowskiego Rachoń już nie zaprosi do minęła 20
ponad 1 rok temu / Ooooo
 
Wszystkich na taczki i na śmietnik historii. Cała ta demokracja to chocholi taniec, pseudo 'ustrój' gdzie 'większość' przegłosuje że mordowanie nienarodzonych to dobro a sodomia to norma. Niech się ten świat wreszcie skończy, a synowie kłamstwa trafią tam gdzie ich miejsce.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Byl w latch 1965 do 1978 program w TV, gdzie byl pociag widmo. Czyzby ten pociag nadjezdzal ponownie?
ponad 1 rok temu / Jara
 
Napływ migrantów wcale nie oznacza że będą oni pracować na emerytury autochtonów. Wręcz przeciwnie, bowiem z chwilą gdy zaczynają ściągać rodziny zachodzi konieczność budowy nowych szkól, stacji uzdatniania ścieków, całej infrastruktury. Wtedy państwo łoży z podatków na te inwestycje, co pociąga za sobą obniżenie wydatków na potrzeby autochtonów. Przy tym należy pamiętać że co roku w trzecim świecie przybywa około 100 mln ludzi. Emigruje milion czy dwa najbardziej rzutkich, co ogałaca ich kraj pochodzenia. Wszystkich zaś ani USA ani Europa w ogóle nie jest w stanie przyjąć. Zaden program ściągania tych ludzi nie pomoże. Jedyna nadzieja to pomagać im na miejscu.
ponad 1 rok temu / naxa
 
Pan Cejrowski albo się zagalopował, albo się uwiarygadnia. Bo, z całym (wielkim) szacunkiem muszę przypomnieć, że to amerykański człowiek. Kto inny (poza może M. Kolonko) tak dobrze zna USA. Kto inny jak nie on NIGDY złego słowa o USA (i Trumpie) nie powie... Jeśli ktoś mi udowodni, że tak nie jest, będę wdzięczny.
ponad 1 rok temu / Emil M.
 
Program zamach+ w realizacji
ponad 1 rok temu / Jan
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.