DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Co za lewackie brednie o "sprawiedliwości społecznej" Jeżeli sprawiedliwość społeczna znaczy to samo co "sprawiedliwość" to po co dodawać "społeczna?" No chyba że ta tzw "sprawiedliwość społeczna" to coś innego niż zwykła sprawiedliwość a coś innego niż zwykła sprawiedliwość w języku polskim nazywamy poprostu niesprawiedliwością..
6 dni temu / Janko
 
Kościół Boży nie jest od ekologii!!! Kościół Boży jest od nawracania i zbawiania! Czym się ten papież zajmuje? Nie po to został powołany na Stolicę Piotrową. Przypominam, że mają być jakieś wytyczne z Watykanu jak mamy rozumieć grzech przeciwko ekologii i czemuś tam hahaha Siedzą teraz mędrce i myślą jak to zdefiniować, żeby lud wiedział z czego ma się spowiadać. Świat się wali. I się zawali. Kwestia czasu.
7 dni temu / QUO VADIS?
 
To straszne że ktoś nie chce kupować ropy od Putina.
7 dni temu / ala wilk
 
Ale brednie. Już oprócz nazwy niczego katolickiego w tych organizacjach nie ma.
7 dni temu / Stefan
 
Kompletny obłęd. Niech jadą na księżyc i tam spróbują żyć: czysto i ekologicznie.
7 dni temu / Ryś
 
Zarządcy organizacji katolickich dysponujący 40 miliardami zdefraudują ten majątek . Tak w praktyce wygląda odrzucenie wynikającego z Ewangelii nakazu poznania prawdy. Jeśli ktoś weżmie udział w tym złodziejstwie , sądząc , że ten cały ekologizm jest na serio , to będzie równie winnym , ponieważ podjął się zadania , któremu jego rozum nie jest w stanie podołać
7 dni temu / Mirek
 
Pięknie! Ale jest druga strona medalu. Generalnie chodzi o skutki ekonomiczne, a te są takie, że kraje uprzemysłowione utrwalają swoją pozycję lidera a kraje rozwojowe są w tym rozwoju hamowane. To bardzo łatwy sposób na kontrolę nad gospodarkami rozwijającymi się i konkurencyjnymi dla np Niemiec. Te bogate kraje mogą sobie kupić prawa do emisji i nadal najbardziej w Europie zatruwać środowisko. Albo przerzucić część produkcji do Chin, gdzie środowisko będą zatruwać bezkarnie i bezpłatnie. Do produkcji nowoczesnych akumulatorów litowo- jonowych potrzebne są silnie toksyczne dla ludzi i środowiska lit i kobalt, pochodzące z niestabilnych regionów świata. Prawie 70% kobaltu pochodzi z Republiki Konga, gdzie do jego wydobycia wykorzystywane są dzieci, natomiast lit właściwie związki litu pochodzi głównie z Chin, Chile, Argentyny i Zimbabwe. We wszystkich tych krajach korzysta się z pracy dzieci. W ciągu ostatnich 20 lat możliwość recyklingu akumulatorów kwasowo-ołowiowych osiągnęła 99%,po
7 dni temu / 123
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.