DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Edukacja seksualna to sposób na „sprzedawanie” aborcji! Kaja Godek przypomina słowa byłej feministki

Edukacja seksualna to sposób na „sprzedawanie” aborcji! Kaja Godek przypomina słowa byłej feministki
Kaja Godek. FOT.Michał Dyjuk/FORUM

Twierdzenie, że edukacja seksualna zmniejsza liczbę aborcji jest absurdem. Wszędzie tam, gdzie tzw. seksedukacja jest rozwinięta na dużą skalę – Wielka Brytania jest tutaj sztandarowym przykładem – aborcje u nastolatek idą w tysiące – powiedziała Kaja Godek w rozmowie z portalem Radia Maryja.

 

Pełnomocnik inicjatywy „Zatrzymaj aborcję” i zarazem kandydat do Parlamentu Europejskiego z list komitetu Konfederacja zauważyła, że środowiska „tęczowe” atakują rodzinę. Elementem nagonki jest propagowanie edukacji seksualnej, która skutkuje wzrostem liczby aborcji, co pokazują dane i doświadczenia krajów zachodnich. Tam seksedukacja jest powszechna i obowiązkowa, zaś liczba mordowanych dzieci nienarodzonych jest olbrzymia. W roku 2008 w Szwecji na 1000 kobiet w wieku 15-19 lat przypadły aż 23 aborcje, natomiast w roku 2010 w Wielkiej Brytanii aż 40 tys. dziewcząt miało aborcję – wynika z danych przytoczonych przez Kaję Godek.

 

To skutek edukacji seksualnej, która – wbrew lewicowej propagandzie – nie ogranicza liczby aborcji, ale ją podnosi. – Na tych lekcjach uczy się, że jeżeli pożycie będzie miało rezultat w postaci poczęcia dziecka, to normalną praktyką jest, że idzie się do lekarza, który to dziecko ma zabić – powiedziała.

 

Poparcie środowisk proaborcyjnych dla edukacji seksualnej nie może dziwić, gdy poznamy ich strategię. Ujawniła ją Carol Everette, feministka i właścicielka kliniki aborcyjnej, która porzuciła dawne praktyki i opowiedziała się po stronie życia. – Wtedy zaczęła mówić, jaka jest strategia ruchu feministycznego. Mówiła dokładnie tak: „Mieliśmy cały plan, jak sprzedawać aborcję – nazywał się edukacja seksualna” – zauważyła pełnomocnik inicjatywy „Zatrzymaj aborcję” przypominając, że w krajach zachodnich obecnie seksualizacja dzieci ma cechy terroru. Osoby przeciwne muszą liczyć się w konsekwencjami.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MWł

 

 


DATA: 2019-05-06 08:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jeśli na 1000 młodych dziewcząt tylko 23 z nich dokonały aborcji, to edukacja seksualna działa i przynosi rezultat w postaci małej liczby niechcianych ciąż. Co do liczby w WB została podana suma 40 tys, ale na ile osób stosujących antykoncepcję- nie podano. Co do edukacji seksualnej to zupełnie nie zgadzam się, że zmierza ona lub jest tożsama z aborcją, bo to absurd. Po to ona jest, aby zapobiegać niechcianym ciążom. I wielu ciążom zapobiega, co jest błogosławieństwem dla niedojrzałych osób, które przypadkowo wpadły. Reszta to światopogląd i prywatna sprawa danej osoby.
ponad 1 rok temu / Beata
 
kiedyś feministki walczyły z aborcją jako przejawem zniewolenia przez szowinistów męskich. uważały że kobieta ma prawo urodzić dziecko i godnie je wychować. teraz walczą o prawo do aborcji. sufrażystki przewracają się w grobie...
ponad 1 rok temu / mezus
 
A to co w krajach zachodnich także dotyczy nas. UE to taki okręt co inne chciałby zatopić.
ponad 1 rok temu / js
 
jak dobrze, że mieszkamy w Polsce, nie utracmy tej normalnosci
ponad 1 rok temu / pk
 
Pani Kaju nie słyszała Pani Prezesa Kaczyńskiego i jego ZAPEWNIEŃ : Ręce Homosex. precz od naszych dzieci. Przedstawiciele PiS na okrągło składają przyżeczenia w mediach nawet w R.M., że jak zdobędą mandaty w Brukseli to NIE POZWOLĄ na demoralizację...Większość naiwnych Babć i dziadków , rodziców 500+ już uwierzyła bo NIE WIE czym jest Konwencja Istambulska, co znaczy realizować wytyczne i programy AGNDY Zrównoważonego Rozwoju i U.E. w przedmiocie PRAW CZŁOWIEKA : np. wprowadzania Prawa RÓWNEGO TRAKTOWANIA osób o różnej zboczonej orientacji seksualnej i budowania NOWEGO SPOŁECZEŃSTWA opartego na wartościach postępowego HUMANIZMU - w czym uczestniczy nie tylko PiS ale nasz ekumeniczny Kościół pod przewodnictwem w-ce przewodniczącego Episkopatów Europejskich CCCE Bp Gądeckiego. Lękajmy się takich przedstawicieli dużo gadają a nic nie czynią.
ponad 1 rok temu / iskierka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.