Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Edukacja seksualna - zagrożenie czy wychowanie? Ekspert Ordo Iuris wyjaśnia


Odtwórz w YouTube
 

Debata na temat edukacji seksualnej stała się przedmiotem bieżącej debaty politycznej. Czy takie zainteresowanie oznacza, że możemy liczyć na merytoryczną dyskusję i wypracowanie dobrych i odpowiedzialnych rozwiązań? Czy każda edukacja seksualna jest zła? Jak właściwie podejmować temat seksualności człowieka w rozmowach z młodymi ludźmi? Gościem Pawła Chmielewskiego jest Filip Furman, dyrektor Centrum Nauk Społecznych i Bioetyki Instytutu Ordo Iuris.


DATA: 2020-10-07 13:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kłamstwo takiej edukacji polega na tym, że aborcję też uważa za ok.
5 miesięcy temu / do Janek
 
Największym problemem współczesnemu seks edukacji to że na siłę próbuje się oderwać strefę psyche od ciała, wmawiając że przypadkowe stosunki sa ok byle się zabezpieczać, a później mamy seksoholików którzy nie potrafią stworzyć dobrego związku małżeńskiego.
5 miesięcy temu / Janek
 
jeśli zgadzacie się z faktem ze podpowiadanie niewinnemu dziecku treścio pornografii o których ono w swej niewinności jeszcze nie pomyślało jest jego seksualizowaniem to sprawdźcie wydawnictwo JUT i pytania do pierwszej spowiedzi bo jeśli zgodnie z tym co na okładce jest to za zgodą KK to chyba trzeba tu poważnie porozmawiać
5 miesięcy temu / ewa
 
Należy upowszechnić naukowe obserwacje, że najskuteczniejszą obroną przed chorobami i wszelkimi zaburzeniami jest postępowanie zgodne z nauczaniem Kościoła.
5 miesięcy temu / Obserwator
 
Co zrobił Gliński w kulturze, Gowin poza tym rejtanem przez 5 lat by kończąca studia młodzież była pełna wiedzy, ducha i mądrości?
5 miesięcy temu / remi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.