DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Dzisiaj Sąd Najwyższy w Pakistanie zajmie się sprawą Asi Bibi

Dzisiaj Sąd Najwyższy w Pakistanie zajmie się sprawą Asi Bibi

Na 22 lipca został wyznaczony termin rozprawy Asi Bibi przed pakistańskim Sądem Najwyższym. Pięć lat temu chrześcijanka z Pakistanu została skazana na karę śmierci za rzekome bluźnierstwo skierowane przeciwko Mahometowi. Od tego momentu przebywa w celi śmierci.

 

„Dziś przed południem odebrałam maila od bliskich Asi Bibi, którzy poinformowali, że termin rozprawy w Sądzie Najwyższym w Pakistanie w związku ze skazaniem Asi został wyznaczony na 22 lipca br.” – jak relacjonuje portal interia.pl poinformowała Magdalena Korzekwa z organizacji CitizenGo.

 

„Nie mam wątpliwości co do tego, że Asia Bibi żyje, bo świat się nią interesuje. Bliscy Asi Bibi, podając datę rozprawy, napisali: Prosimy Was całym sercem o Waszą modlitwę! Prosimy całą społeczność Europy o modlitwę i wsparcie, aby Sąd Najwyższy natychmiast uwolnił Asię Bibi” – opowiada Korzekwa. Dodaje również, że nacisk muzułmanów na to, aby Asia Bibi została zamordowana jest ogromny. Niedawno Ashiq Masih, mąż skazanej na śmierć, poinformował o tym, że wyznaczono nagrodę w wysokości do 4915 tysięcy dolarów za zabicie kobiety.

 

Źródło: fakty.interia.pl

KRaj
DATA: 2015-07-22 11:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

http://www.citizengo.org/pl/uwolnic-asie-bibi-petycja-sad-najwyzszy
ponad 4 lata temu / JAQ
 
W związku z wyznaczeniem nagrody za zabicie Asi Bibi należy zdawać sobie sprawę,że jest to sprawa polityczna. Módlmy się i uczęszczajmy na Mszę świętą dopóki możemy, bo może się okazać w niedługim czasie,że zabicie KAŻDEGO chrześcijanina będą oferowane olbrzymie nagrody pieniężne. Jedno jest pewne- szatan atakuje coraz bardziej ze wszystkich stron.QUO VADIS, DOMINE?....Oby nam nigdy nie zabrakło wiary - tak jak pierwszym chrześcijanom..... AMEN.Niech się tak stanie.
ponad 4 lata temu / gość
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.