DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@wars: oczywiście, wszystko co wiesz pochodzi z pewnych źródeł. To podaj proszę te źródła (brukowców do nich raczej nie zaliczamy) :-D
ponad 4 lata temu / Stormer
 
@Stormer - widzę, że bliskowschodnia "mądrość" z ciebie bije. Na dyplomatów USA nie ma co liczyć w rozwiewaniu twoich wątpliwości bo takie rzeczy robi się tylko (pokazuje dowody) gdy jest taka potrzeba i rozkaz, ale może zrobimy tak jak w przypadku gwałtów na Bliskim Wschodzie gdzie jeżeli kobieta nie znajdzie czterech "godnych zaufania mężczyzn", którzy POTWIERDZĄ jej zeznania - uznają, że gwałtu nie było - dostarczymy ci czterech bogobojnych starozakonnych?. Tak jak @nik wspomniał z lotniska w Smoleńsku korzystali handlarze bronią min. Wiktor But którego USA od lat śledziła i w końcu wsadziła, choćby z tego powodu lotnisko było pod obserwacją to raz, a dwa każde lotnisko jest pod obserwacja krajów które maja takie możliwości, a zwłaszcza wojskowe i wiedzą to wszyscy za wyjątkiem dzieci i idiotów.
ponad 4 lata temu / wars
 
@nik: to są tylko niepotwierdzone domysły. Jeżeli nawet tak było, USA się do takiej obserwacji raczej nigdy nie przyzna.
ponad 4 lata temu / Stormer
 
Siewiernyj to nie tylko zwykłe, zrujnowane lotnisko. To - jak podawały różne media - punkt przerzutowy nielegalnego handlu bronią. Stąd też musiało być pod stałą obserwacją USA.
ponad 4 lata temu / nik
 
Bo rejony konfliktów monitoruje się na bieżąco w przeciwieństwie do nieużywanych zrujnowanych ruskich lotnisk.
ponad 4 lata temu / Stormer
 
Trzeba być naiwnym sądząc, że USA nie posiada satelitów wywiadowczych, które mogły obserwować okolice lotniska wojskowego w Smoleńsku.
ponad 4 lata temu / wmo
 
Bo nie istnieje polska racja stanu. Są tylko mniej lub bardziej zakamuflowani zakładnicy mniej lub bardziej wrogich Polsce sił. Należy się cieszyć że powolutku zostaje odbudowany matecznik polskiej racji stanu - Msza rzymskokatolicka której słuchał Mieszko I i sprawował Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar.
ponad 4 lata temu / Leo
 
ile jednostek natowskich jest nad m srodziemnym a ile bylo w okolicach smolenska . Mieli ogladac brzozy w lesie ?
ponad 4 lata temu / [email protected]
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.