DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Dzieciom nie wolno pozwolić na „zmianę płci”. Zdecydowane stanowisko „trans-gwiazdora”

Dzieciom nie wolno pozwolić na „zmianę płci”. Zdecydowane stanowisko „trans-gwiazdora”
fot. REUTERS/Brendan McDermid/FORUM

Pierwszy na świecie aktor transseksualny Richard Lawrence Bayron o przydomku scenicznym „Carlotta” zdecydowanie sprzeciwia się projektom ustawy, które pozwalają zmieniać płeć w aktach urodzeniach. Jest też przeciwny zezwoleniu dzieciom na tzw. operacje zmiany płci. Uznaje tego typu rozwiązania za „absurdalne”.

 

„Carlotta” to pierwszy transseksualny aktor na świecie, który wystąpił w australijskiej „operze mydlanej” -  „Number 96” w 1972.

 

W poniedziałek „Carlotta” podzielił się swoją opinią na temat transseksualizmu w australijskiej telewizji, potępiając decyzję zgromadzenia ustawodawczego stanu Wiktoria o przyjęciu ustawy zezwalającej „osobom transseksualnym i niebinarnym” na zmianę płci w akcie urodzenia bez tzw. operacji zmiany płci.

 

Wypowiadając się dla Studio 10, 75-letnia ikona „trans” i kabareciarz twierdził, że cały projekt ustawy jest „śmieszny”.

 

„Dzisiaj jest inne pokolenie, ale naprawdę wierzę, że jeśli nie zmieniłeś płci [nie powinieneś] zmieniać dokumentów… ponieważ każdy może to zrobić” – mówił.

 

Podkreślając, że „zmiana płci” jest znacznie bardziej skomplikowana niż jedynie zmiana informacji w dokumentach prawnych, „Carlotta” zwrócił się do gospodarza programu Sary Harris i powiedział: „Możesz przyjść i powiedzieć: chcę być chłopcem, ale ty nie jesteś chłopcem. To jest niedorzeczne!”

 

„Osobowość telewizyjna”, która zasłynęła w produkcji Les Girls w 1962 r., stwierdził, że dzieciom nie wolno pozwolić na „zmianę płci”. - Wielu ludzi pisze do mnie o małych dzieciach - mała dziewczynka chce być małym chłopcem, lub mały chłopiec chce być małą dziewczynką - i idą do szkoły ubrani w ten sposób – mówił. „Carlotta” dodał, że ​​„zdecydowanie sprzeciwia się” temu, by lekarze wyrażali zgodę na „leczenie hormonalne” dzieci, zanim one naprawdę zrozumieją, kim są.

 

Dzieci „nie należy poddawać leczeniu”, dopóki „nie dojrzeją i nie osiągną pełnoletności” – przekonywał dodając, że w młodym wieku buzują i zmienia się poziom hormonów. W wieku 15 czy 16 lat, ktoś może stwierdzić, że chce mieć inną płeć, a później może się to zmienić.

 

„Carlotta” przyznał, że ​​jego poglądy odzwierciedlają własne doświadczenia z dorastaniem.

 

Źródło: dailymail.com

AS

 

 

Zobacz także:

 

"Rewolucja seksualna zagraża dzieciom"

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 


DATA: 2019-08-19 12:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co za transofobiczny transseksualista... A może Transformers?
6 miesięcy temu / Pppp
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.