Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Dziecinny jak katolik? Przesłodzony wizerunek Matki Bożej rozmywa prawdę! [VIDEO]


Mówiąc o Matce Bożej często podkreślamy Jej słodycz, czułość i wrażliwość. Nie możemy jednak zapominać o Jej innych, wielkich cechach: jest potężna, jest wojownicza, jest hetmanką. Warto o tym pamiętać, bo nie mamy już przecież pięciu lat! Krystian Kratiuk zaprasza na program „Ja, katolik”.

 

Miniatura: Matka Boża na sztandarze konfederatów barskich (Kazimierz Pułaski pod Częstochową, obraz Józefa Chełmońskiego z 1875 roku).

 

 


DATA: 2018-11-16 14:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Warto posłuchać, dziękuję.
6 miesięcy temu / Agata
 
SURSUUM CORDA - Jezus Jest Panem i Królem Polski a Maryja Królową Polski - jeśli zachowamy wiarę ZWYCIĘŻYMY !
7 miesięcy temu / edi
 
Doskonale powiedziane. Dziekuje.
7 miesięcy temu / Nick
 
Ave Maria! Panie Krystianie, bardzo dziękuję za te piękne, prawdziwie Boże słowa, za to, że szerzycie Państwo kult Matki Bożej, tak bardzo potrzebny dziś światu. Maryja dziś jest Arką, do której trzeba wejść, schronić się przed złem. Jestem czcicielką Matki Bożej, staram się rozpowszechniać nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca, którego triumf nadejdzie, oby jak najszybciej. Dziękuję Bogu za PCH.24, za czystość i prawość tego, co robicie i co mówicie. Michał Archanioł jest z Wami, więc którz przeciwko Wam? Otaczam Was nieustannie różańcem i dziękuję:)
7 miesięcy temu / Ewcia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.