DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie wolno już ani kroku w tył dla dobra dzieciaków. A jak nie można normalnie kupą mości panowie i pała
4 miesiące temu / abacos
 
Jest to niefortunne posunięcie organizatorów. Parady to nie miejsce dla dzieci, lepiej niech siedzą na placach zabawach, niż paradach. Lgbtq jest temat dla dorosłych.
5 miesięcy temu / Michu.
 
To jakiś nabiał kurzy. Przecież w dzisiejszym lewackim świecie odmiennością są ludzie zdrowi na umyśle, czyli konserwatywni i to dla nich powinien być sektor dziecięcy gdzie oswajano by dzieci z tradycją przepędzoną przez zboczeńców. Wszystko w tym świecie pozszywanych pstrokatych pasków - gałganków bliżej nieokreślonej tandetnej podszewki jest ubrane z lewej strony. Nawet ta podszewka chociaż na wierzchu nad ubraniem też razi szwami lewej brzydkiej strony.
5 miesięcy temu / banita
 
@Nick - świetny komentarz.
5 miesięcy temu / Monarchista
 
Google: HISTORIA ANTYKULTURY - UNIA EUROPEJSKA - Historia sztuki /fragmenty/ ?Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.? /tłumaczenie/ ,, Ludzie mający psychikę skażoną tradycyjną, reakcyjną kulturą będą eliminowani przynajmniej z życia publicznego (istnieją różne metody eliminacji, od wyrzucania ze stanowisk kierowniczych, przez zamykanie w więzieniach i szpitalach psychiatrycznych, aż po eutanazję prewencyjną). Siłą nowej rewolucji jest młodzież, czyli nowy proletariat - pisane w 1941 r., gdy na miejsce starego proletariatu przemysłowego wyznaczono nowy proletariat młodzieżowy, zastąpiony w latach 70-tych jeszcze nowszym proletariatem, czyli mniejszościami seksualnymi - próbowano również do nowego proletariatu dokooptować pedofilów, ale próby nie powiodły się i czasowo je zawieszono? ANTYKULTURA ,,?Ponieważ najbardziej widoczne, a zatem najbardziej uciskane są mniejszości seksualne (nawet bardziej niż mniejszości etniczne), s
5 miesięcy temu / Maria
 
I co poradzić, jeśli to ma być na prośby rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom, itd. JEDYNĄ RADĄ jest zlikwidowanie tych gorszących "parad". Jeśli, jak twierdzą jest to rząd katolicki, to przynajmniej tyle powinien móc wykonać. Jest choćby: Art. 51. Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia Dz.U.2018.0.618 t.j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
5 miesięcy temu / Rys
 
Zabraknie kamieni mlynskich
5 miesięcy temu / Nick
 
Przecież na to jest paragraf.
5 miesięcy temu / kskiba19
 
Na to się nie możemy zgodzić! Do czerwca jeszcze trochę czasu mamy!
5 miesięcy temu / Gość
 
A czy to przypadkiem nie podlega jakimś paragrafom? Gdzie są podobno prawicowe organa państwowe?
5 miesięcy temu / Republikanin
 
Oswajanie ze zboczeńcami i sodomitami
5 miesięcy temu / irtur
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.